Найбільші у Європі підприємства-виробники Славутчини спрямовують до бюджету кожну третю гривню

Реалізуючи євроінтеграційні прагнення України, відомі в Україні виробники меблів, солоду та будматеріалів – ТОВ «Аква-родос», ПАТ «Славутський солодовий завод» та ПАТ Славутський комбінат «Будфарфор» активно розвивають виробництво завдяки інвестиційним та ринковим зв‘язкам із зарубіжними партнерами.
Базою для обговорення за «круглим столом» цих та інших питань, важливих для функціонування промисловості північного регіону Хмельниччини, поліпшення інвестиційного клімату, ритмічної та системної сплати податків та зборів, налагодження міжнародної торгівлі та протидії податковому шахрайству керівники Міндоходів краю Володимир Михалчич та Олексій Бочко обрали підприємство «Аква-родос».
На сьогодні тут налагоджено сучасне, екологічно чисте виробництво меблів для ванних кімнат, які реалізовуються не лише в Україні, а й експортуються до країн Євросоюзу та СНД. На часі – реалізація проекту з виготовлення корпусних меблів, який за словами засновника «Аква-Родосу» Руслана Мельничука працюватиме у двох суспільно важливих векторах. По перше, він просуватиме такий важливий пріоритет під промовистою назвою «Купуй вітчизняне», а з іншого боку – базуватиметься на співпраці з відомими європейськими брендами виробників «меблів для дому».
Генеральний директор підприємства «Славутський комбінат «Будфарфор» Владислав Пьотровські розповів про подальші плани підприємства щодо нарощення виробництва за сприяння фінської компанії «Санітек Юроул Оувай» та експорт виробів до Польщі Німеччини та Великобританії. Примітно, що на 2014 рік на «Будфарфорі» планують збільшити випуск продукції до 1 мільйона штук, задіяти для цього місцеву сировинну базу. А ще, як сподівається бізнесмен, з підписанням угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, очікувати зменшення митних платежів.
Власне, теми подальшого спрощення митних та адміністративних процедур для бізнесу торкнувся у своєму виступі і генеральний директор публічного акціонерного товариства «Славутський солодовий завод» Микола Дубіна. Кроками назустріч підприємництву на його переконання є створення та функціонування у Славуті митного поста, а також оперативне реагування та вирішення проблем, що стосуються взаємин з податковою інспекцією, загалом розвиток та поглиблення доброзичливих стосунків з бізнесом, які налагодив керівник Славутської ОДПІ Ярослав Баран.
«Конструктивна, жива розмова, яка відбулася в ході зустрічі з підприємницькою громадою засвідчила, що Славутчина є лідером в економіці та громадській активності нашого регіону. Тут працює три найбільших у Європі підприємств-виробників, які формують бюджет регіону, розвивають сучасне виробництво на базі іноземних інвестицій і на ділі поглиблюють євро інтеграційні процеси. Вважаю, що підписанням угоди про асоційоване членство України у Європейському союзі ми значно прискоримо втілення в життя таких стратегічних напрямів як партнерство з бізнесом та поліпшення інвестиційного клімату», – зазначив, підсумовуючи результати конструктивного діалогу, начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.
Зазначимо, що позитивними враженнями від розмови за «круглим столом» з бізнесом також поділилися голова Славутської райдержадміністрації Олег Несен та Славутський міський голова Василь Сидор. Зокрема, очільник міста нагадав учасникам заходу, що нещодавно Славута відзначила 380 років з дня надання їй Магдербурзького права, а також перше в Україні створення технопарку.

Розміщенно в Без категорії