Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді у міського голови В. Сидора міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (7-13 жовтня).

• Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 422 виклики. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 28, до травмованих – 26, до онкохворих – 4, до хронічно хворих – 32, до дітей віком до 1 року – 4, з алкогольним отруєням – 12, на пологи та паталогічну вагітність – 7, хибних викликів – 11.
Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 265 осіб, з них: дітей віком до 1 року – 4, з пневмонією – 14, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 7,7, травмою – 7.
За минулий тиждень в пологовому відділенні народилось – 9 немовлят, з них: дівчаток – 4 та хлопчиків – 5.

Надзвичайні випадки:
12 жовтня 2013 року близько 6-ї ранку до Славутської ЦРЛ було госпіталізовано 4 постраждалих унаслідок ДТП в районі села Губельці. 26-ти річний водій отримав несумісні з життям травми та помер.
12 жовтня 2013 року до реанімаційного відділення з ознаками утоплення було госпіталізовано 3-х місячне немовля. Лікарями була надана необхідна допомога, але стан дитини залишається важким. Даний випадок виник під час купання дитини.

Пам’ятайте! Що не дивлячись на сучасні засоби, які використовуються для купання, батьками має звертатися надзвичайна увага до дітей.
• КП «Славутське ЖКО»
Минулого тижня працівники підприємства працювали головним чином над забезпеченням нормального опалювального режиму у місті.
За цей час було здійснено від громадян 97 викликів слюсарів-сантехніків, 42 виклика електриків. Усі вони були задоволені.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
-ремонт м’якої покрівлі будинків вул. Кузовкова, 15, Соборності,35, Я. Мудрого, 32,37,41,47,53, шиферної покрівлі будинків вул. Кузовкова, 15, Соборності, 35, Я. Мудрого,32;
-ямковий ремонт на вул. Б. Хмельницького, Соборності, Лісній;
-очистка ливневих канав на вулицях Островського, Кобзарській, Набережній, Пушкіна, Паркова, Острозькій.
Підприємством продовжується претензійно-позовна роботу із затятими боржниками.

• КП «Славутське УВКГ»
Впродовж минулого тижня надійшло від громадян 27 виклики. Усі вони були задоволені.
На вихідних працівники підприємства працювали над усуненням пориву на вул. Миру. На даний час водопостачання відновлено.
Виконувались також роботи з прочистки каналізаційної мережі на вул. Сокола,10, Лісна,29 та Острозька,2.
Власкор

Розміщенно в Без категорії