Відзначили свято освітян

Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах учнів.
Традиційно склалося, що кожного року на початку жовтня ми відзначаємо професійне свято людей, покликання яких сіяти зерна науки у серцях дітей. День працівників освіти – це особливий день, і не даремно ми відзначаємо його в восени, яка символізує життєву мудрість та зрілість.
З нагоди професійного свята привітав працівників освіти міста міський голова Василь Сидор:
– Нам з вами є чим пишатися, адже ми маємо досить високий рівень освіти в наших закладах і постійно бачимо ваш, шановні педагоги, результат праці. За це хочу сказати слова великої вдячності і поваги. Наші діти відображають той вклад, який ми з вами робимо. Ми живемо в нелегкий час, але вірю, що разом зможемо реалізувати всі задуми і плани, не дивлячись на проблеми, які виникають. Мені подобається те, що ви вільні люди, відображаєте і відстоюєте свої інтереси, інтереси свого колективу. Не звертайте з того шляху, яким йдете, бо ви рухаєтеся в правильному напрямку. Наснаги вам, нових успів, хороших учнів та задоволення від своєї праці!
Із вітальною промовою звернулася до колег-освітян начальник управління освіти Наталія Пшетоцька:
– Славутська земля народжує здібних, розумних і талановитих дітей. Дуже важливо вчасно побачити обдарованість у кожній дитині, розвинути її і допомогти досягнути найвищих результатів. На освітянському просторі міста вирізняються заклади з інноваційним підходом до навчання і виховання дітей. Ініціатива, пошукова та експериментальна робота учнів та педагогічних колективів заохочується і підтримується міською владою та міським головою Василем Сидором. Ми гордимося тим, що переважну більшість наших закладів знають далеко за межами міста. Завдячуючи самовідданій, послідовній праці педагогів міста досягнуто вагомих результатів на обласних, регіональних, всеукраїнських фестивалях, конкурсах і змаганнях. Ми пишаємося вчителями нашого міста, які постійно перебувають у творчому пошуку і надають конкурентноспроможні знання. Щороку велика кількість випускників навчальних закладів міста стають студентами кращих навчальних закладів України. Наталія Анатоліївна побажала працівникам освіти міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів у важкій праці, щастя і благополуччя у сім’ях, а також подякувала ветеранам – людям, які заклали, зберегли та примножили найкраще у вихованні дітей.
Привітав освітян депутат Хмельницької обласної ради Іван Гладуняк:
– Я хотів би особисто від себе, від депутатів обласної ради привітати вас із професійним святом. Сьогоднішній день – це гарна і чудова нагода згадати свою першу вчительку, вчителів старших класів, які своєю любов’ю і наполегливою працею дали можливість нам себе реалізувати. Хотів би подякувати і батькам. Велика вам усім дяка. Хочу зазначити, що рівень Славутської освіти надзвичайно високий. А це все завдяки спільній роботі і міської влади, і освітян, і батьків. Я хочу запевнити як депутат обласної ради, що ми спільно з міським головою готуємо ті питання, які необхідно буде затвердити на обласному бюджеті 2014 року. І хотів би переконати, що ми, депутати обласної ради, які представляють місто Славуту, все зробимо, щоб фінансування з обласного бюджету було значно кращим. Бажаю вам і вашим родинам щастя, процвітання та благополуччя.
Приєднався до привітань Микола Гончар – помічник народного депутата Сергія Буряка:
– Шановні освітяни! Ми усі вдячні вам за те, що ви сієте розумне, добре, виховуєте наше підростаюче покоління. Мені дуже приємно вас сьогодні привітати від імені народного депутата України, побажати вам усім творчих успіхів, здоров’я, щастя, родинного затишку і хороших слухняних вам учнів!
Голова профспілки працівників освіти Зоя Сиропятова наголосила на тому, що немає завдання більш складного і важливого, аніж виховати людину та виразила щирі слова подяки освітянам за їх старання, невтомну працю, вклад у розвиток дітей та міському голові за роботу і повагу, яку Василь Богданович приділяє галузі освіти.
За значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчання і виховання підростаючого покоління з нагоди професійного свята було нагороджено працівників освіти грамотами міської та обласної ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, вручено чисельні подяки та цінні подарунки.
Відзнаку виконавчого комітету Славутської міської ради «Знак пошани» отримав директор ЗОШ I-IIIст. №1 Андрій Смолійчук.
З нагоди професійного свята для освітян підготували свої творчі виступи юні дарування міста та Поліський ансамбль пісні і танцю «Льонок».

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії