Новини ЖКГ

***
У зв’язку із зниженням середньодобової температури нижче +8С (понеділок 30 вересня +6С, вівторок 01 жовтня +4С, середа 02 жовтня +3С) середня температура в приміщеннях закладів освіти і в більшості помешкань громадян, що опалюються централізовано від котелень теплових мереж, становила від +8 до +13С.
Враховуючи існуючі санітарні норми, дозвіл, отриманий від ПАТ «Хмельницькгаз», рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 30.09.2013р. №325 у місті Славута було розпочато централізоване теплопостачання.
***
У місті тривають роботи з розчистки стічних каналів. Працівники міського Комбінату комунальних послуг працюють за окремо складеним графіком, який попередньо доводиться до жителів вулиць через місцеві засоби масової інформації.
Минулого тижня провели великий об’єм робіт по очистці ливневих каналів на вулиці та провулку Залізничному. А цього тижня такі роботи виконують на мікрорайоні «Макроволя» – вул. Набережна (на фото), Першотравнева, Паркова, Островського, Пушкіна.
У свою чергу, члени робочої групи з попередження підтоплень та відновлення ливневих каналів на території м. Славута звертаються до славутчан з проханням сприяти у проведенні даних робіт, зокрема: забезпечити доступ відповідних працівників та техніки до ливневих каналів, а також самим взяти активну участь у їх розчищенні.
Дорогі славучтани, робота комунальних служб міста буде дійсно ефективною лише за вашої підтримки та безпосередньої участі у вирішенні цього актуального для нашої громади питання.
***
Неймовірні важкі вихідні видалися у працівників Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства. За суботу і неділю трапилися аж п’ять поривів на мережі водопостачання міста, два з них – у нічний час. Це вулиці Воля (вийшла з ладу стальна труба діаметром 100мм протяжністю 20м), Перемоги (діаметром 150 мм), Першотравнева (100мм), Б. Хмельницького (150 мм), Я. Мудрого (200мм), Здоров’я (100мм).
Оперативно до усунення несправностей приступила аварійна бригада у складі чотирьох чоловік, які працювали практично беззупину і в найкоротший час водопостачання було відновлено.
За офіційними даними міськводоканалу головна причина поривів – це зношеність водопровідних мереж. Загальна довжина трубопроводів в системі водопостачання міста складає аж 95,2 км і поступово проводиться їх заміна, але на разі фінансові можливості не дозволяють виконати відповідні роботи по всьому місту. Така ситуація характерна і для інших міст України.
Управління ЖКГ, енергозбереження та благоустрою

Розміщенно в Без категорії