Ваш депутат

– Що Вас спонукало стати депутатом?
– У нас в місті діє дві потужні чисельні організації. Це Славутська громадська організація ветеранів Афганістану і Товариство підприємців «Край». Ці організації від себе висунули мене депутатом. На прохання громади я прийняв цей хрест і несу вже друге скликання.
– Ви є головою постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою, та адміністративно – територіального устрою. Якого плану рішення опрацьовуються саме вашою комісією?
– В минулому скликанні я був членом названої Вами комісії, а в цьому – являюся головою. Наша комісія – одна із найдієвіших в міській раді, тому збираємося постійно, так як роботи дуже багато. В основному розглядаємо питання важливі для власників земельних ділянок – приватизація земель, земельні відносини, для інших громадян – надання земельних ділянок та їх оформлення. Сьогодні законодавство кардинально і швидко змінюється. Доводиться по-новому вивчати всю базу. Найчастіше люди звертаються з питаннями надання дозволу на приватизацію землі. Наш підхід такий, якщо є можливість і закон не забороняє, то ми завжди дозволяємо. Ми не сходимо з позиції як не дати, а навпаки, але при цьому не порушуючи закону, який діє на сьогоднішній час. Перед тим, як винести питання на сесію проводиться попередня аналітична робота. Якщо людина звернулася із заявою, ми разом з архітектором виїжджаємо на місце і детально вивчаємо ситуацію.
– Чи брали участь у роботі окремих робочих груп з розгляду актуальних для громади міста питань?
– Брав участь в робочій групі з розгляду Генерального плану міста, з вивчення питання по ставкам та податку на землю, встановленню ставок єдиного податку для фізичних осіб. Беру участь у роботі робочих груп, коли вирішуються питання, які стосуються підприємництва, ветеранів Афганістану.
– Чи зверталися до Вас славутчани з тих чи інших проблемних питань?
– Є постійний зв’язок між громадою, мною і міською радою та структурами до яких я звертаюся. До прикладу, сьогодні до мене звернулася польська громада стосовно встановлення центрального входу на польське кладовище. Як так вийшло, що його немає, навіть не знаю. До нашого скликання земля вже була приватизована. Але ми це питання врегулюємо.
Часто до мене звертається афганська організація. Скоро ми будемо відзначати 20 років встановленню пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в Славуті. Ми вже збиралися й вирішували організаційні питання.
– Які на Вашу думку найбільші досягнення нинішнього складу міської ради та на що ще необхідно звернути увагу?
– Досягнення нинішнього складу міської ради в тому, що є багато однодумців, які разом бачать перспективу розвитку міста і країни в цілому. Ми єдина команда і маємо спільну мету – розвиток Славути. Тільки рухаючись в одному напрямку, зможемо досягти результату, адже робота в одному руслі забезпечить успіх у виконанні намічених цілей.
– Чи доводилося Вам надавати благодійну допомогу людям?
– Доводилося і дуже багато. Надавав допомогу матерям загиблих афганців. Одній жінці до 8 березня я встановив котла, батьку афганця з села Крупець подарував конвектор за свої кошти. Як можу, так і допомагаю хлопцям-афганцям. Будучи підприємцем, вношу свій постійний вклад в благодійницьку справу різного спрямування: в акціях, що ми проводимо (чемпіонат з велотріалу, судномоделізм), допомагаю і інвалідам-колясочникам. На даний час надавати благодійну допомогу набагато важче, аніж раніше, коли підприємництву жилося краще, але по можливості намагаюся допомагати людям.
Відвідуємо з однодумцями воїнів УПА, які залишились, часто їздимо в с. Стригани до пам’ятника воїнам УПА.
– Що найбільше хвилює вас, як депутата міськради?
– Як голову постійної комісії хвилює те, що змінилося законодавство. Треба приводити все у відповідність. Мають бути зміни до Генерального плану. Хочеться, щоб за будь-яких законодавчих змін люди мали перспективу для приватизації землі і для розвитку бізнесу, для гаражного та індивідуального житлового будівництва.
Загалом питань є дуже багато. Хвилює питання інвентаризації землі, яка є в Славуті. Якщо буде база, легше буде людям пояснити, що і як робити. Я взагалі демократичної направленості і хочу сказати, що нинішня центральна влада, яка є в Києві мене не влаштовує ні в яких параметрах. Я як депутат, як громадянин, докладатиму усіх зусиль, щоб наступні вибори пройшли демократичніше і до влади прийшла інша людина. Мені не байдуже, якою буде Україна в майбутньому.
– Які плани на майбутнє?
– Зараз працюємо над завершенням внутрішніх робіт каплиці, яка знаходиться біля обеліску на честь учасників бойових дій в Афганістані.
А загалом, які плани? Жити, працювати на благо громади.
– Ну що ж, успіхів Вам, Володимире Михайловичу.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії