Діти після 22 години повинні знаходитися вдома

Відповідно до розпорядження міського голови було створено робочу групу щодо вжиття заходів, спрямованих на недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям.
2 жовтня у сесійному залі Будинку Рад було проведено зустріч з суб’єктами господарювання, які провадять діяльність в сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства, розважальних закладів.
Наталія Колбасова – начальник відділу споживчого ринку та сфери послуг – ознайомила присутніх з законодавчою базою щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям, які не досягли 18 річного віку.
Начальник кримінальної міліції у справах дітей Олександр Куліневич наголосив на тому, що відповідно до статті 180¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення до власників закладів громадського харчування та тих у яких провадиться діяльність у сфері розваг, передбачена адміністративна відповідальність за перебування дітей до 16 років без супроводу батьків. Якщо в даних місцях буде виявлено неповнолітніх дітей, які вживали спиртні напої, до адміністративної відповідальності притягуватимуться БАТЬКИ.
Про необхідність встановлення відеоспостереження на вулицях міста та на об’єктах торгівлі, ресторанного господарства, розважальних закладах поінформував заступник міського голови Василь Остапчук .
Як розповів заступник начальника міліції Віталій Распопов встановлення системи відеонагляду допоможе пришвидшити розкриття злочину. За допомогою записів суб’єкти господарювання можуть також довести відсутність правопорушень у тому випадку, якщо надходитимуть скарги. Тому у певній мірі, цей запис може виступити аргументом в захисті прав господарюючих суб’єктів. Кожна точка здійснення торгівельної діяльності стикається і з великою кількістю ризиків, в тому числі і з увагою з боку усіляких контролюючих органів.
Віталій Вікторович також відмітив, що встановлені системи відеоспостереження у торгівельних, розважальних закладах та закладах ресторанного господарства виступатимуть не лише як елемент прискорення розкриття злочинів, а й матимуть попереджуючу функцію, якщо на видному місці розташувати оголошення про те, що у закладі ведеться відеоспостереження.
Було повідомлено про те, що відповідно до вищевказаного розпорядження міського голови уже розпочато чергування громадських формувань разом із працівниками міліції в п’ятницю, суботу та неділю з 21.00 до 23.00 години. Під час засідання було розглянуто й ряд інших актуальних питань та прийнято відповідні рішення.
Вікторія Федорчук,
прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії