Ярмарок «Дари Поділля та Полісся-2013»

Вже вкотре з нагоди Дня народження міста Славута стартував ярмарок «Дари Поділля та Полісся». Усі бажаючі жителі міста та його гості мали змогу долучитися до всенародної забави ярмаркування: придбати вироби народних умільців, продукти харчування, зарядитися позитивними емоціями під час культурно-спортивної програми, поторгуватись з господарями та господинями та закупитись обновками.
22 вересня на територію стадіону військового містечка нашого міста з’їхались торговці звідусіль. З самого ранку можна було звернути увагу на значну кількість людей, які встановлювали свої торгові ятки, поспішаючи до початку напливу зацікавленого в покупках місцевого люду. Колоритну виставку-розпродаж організували також освітні заклади міста.
Ярмарок був офіційно відкритий міським головою Славути Василем Сидором, який висловив слова вдячності усім, хто завітав.
Після офіційної частини відкриття ярмарку присутніх радували своїми виступами вихованці та викладачі Будинку дитячої творчості.
Окрім творчих виступів гостей потішили спортивними змаганнями «Козацькі забави», які були організовані центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Логічним підсумком ярмаркування стало нагородження та відзначення представників торгівлі, продукція яких користувалася найбільшим попитом. Подяки були вручені ТД «Рута», Ярмолюку В. (Острозький район, с. Грозів), ТзОВ «Агробізнес» (м. Волочиськ), управлінню освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, ПП Гусаруку І. (м. Почаїв), ПАТ «Славутський склозавод».
У підсумку можна сміливо відзначити, що незважаючи на прохолодну погоду, цьогорічний ярмарок вдався. Масово, яскраво, прибутково як в моральному, так і матеріальному плані. Народні умільці змогли поділитися власними творчими здобутками: дерев’яними виробами, вишиванками тощо. Гості ярмарку змогли розжитись чимось особисто для себе на згадку про це цікаве та приємне дійство. Самі ж торговці щиро зізнавались, що з радістю приїдуть і на наступну ярмарку з новою продукцією та ідеями.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії