Швидше! Вище! Сильніше! Перші Олімпійські ігри

Освітні заклади нашого міста приділяють велику увагу не лише розумовому, а й фізичному розвитку школярів. На базі шкіл неодноразово проводяться різноманітні спортивні змагання. Відтак, і на цьому тижні в ЗОШ I-III ст. № 3 відбулось спортивне свято «Шкільні олімпійські ігри». У програмі проведення змагань визначена й основна мета: сприяння розвитку тих фізичних і моральних якостей, які є основою спорту, розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров’я. Організатори заходу максимально наблизились до олімпійських стандартів. Команди-учасники змагань влаштували урочисту ходу, потім капітани внесли прапор шкільних Олімпійських ігор. Цікавим стало й запалення Олімпійського вогню.
Спортивне свято мало насичену програму. Першим видом змагань стала Олімпійська вікторина, в якій командам було запропоновано відповісти на запитання зі спортивної та олімпійської тематики. Далі учасники змагалися у стрибках у довжину з місця, у метанні гумового м’яча та легкоатлетичній естафеті. Ще одним видом змагань стало віджимання у хлопців та стрибки через скакалку – у дівчат. Продемонстрували свої здібності школярі 7-9 класів. Участь у змаганнях взяли 6 команд: «Прометей» (7-Б клас), «Євродіти» (8-А клас), «Лимони» (7-А клас), «Лідер» (8-Б клас), «Драйв» (9-А клас), «Ретбул» (9-Б клас). До складу компетентних суддів увійшли Дмитро Анатолійович Холоденко, Олександр Андрійович Сукач, Олександр Вікторович Степанюк, Тетяна Леонідівна Муза, Валентина Анатоліївна Мартинюк.
Уболівальники шумно й азартно підтримували свої команди. Організатори не залишили їх осторонь. Були проведені конкурси і серед вболівальників від кожної команди. Вони змагалися у визначенні часу та відстані, а також в інтелектуальній вікторині. Пісенні подарунки усім присутнім подарували Марія Відрук та Вікторія Малюта.
Отже, першим олімпійським чемпіоном в історії загальноосвітньої школи №3 за підсумками змагань стала команда «Лідер» (8-Б клас). Друге місце посіла команда «Прометей (7-Б клас), третє – «Ретбул» (9-Б клас). Команди були нагороджені перехідними кубками чемпіонів, почесними грамотами, подяками за участь та призами.
За словами директора школи, не все сплановане вдалося здійснити, оскільки на заваді стали несприятливі погодні умови. Але діти відповідально віднеслися до спортивного заходу та зі справжнім олімпійським азартом приймали участь у змаганнях. У планах – проведення олімпійських ігор і в 4-6 класах.
Пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості школярів – завдання, яке поставили перед собою організатори змагань та планують й надалі виконувати.
Сторінку підготувала Вероніка Чернега,
фото автора

Розміщенно в Без категорії