У Славуті відбулись змагання з легкоатлетичного кросу

Нещодавно у нашому місті відбувся відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу, який провела Славутьска дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ). Уже традиційно легкоатлетична траса проходила у лісовому масиві «Дубовий гай». Суперечка за медалі велася у трьох вікових категоріях: 1997-1998 р. н., 1999-2000 р. н., 2001 р. н. Загалом участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу взяли дев’ять команд з різних міст. Це і Нетішин, Шепетівка, Костопіль, Ківерці, Рівне, Здолбунівський район і звичайно Славута. Як розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Яремчук, спортсмени змагалися між собою на дистанціях 500 м, 1000 м та 2000 м. А також наголосила, що цього року учасників стало ще більше, оскільки подібні змагання завжди проводяться з метою залучення якнайбільшої кількості спортсменів. Основною ж ціллю спортсменів та їхніх тренерів стало досягнення високих спортивних результатів та встановлення особистих рекордів. За її словами, траса і місце проведення дуже подобається учасникам, тому й цього року вони залишились незмінними. Не зважаючи на несприятливі погодні умови, які уже довгий час псують настрій славутчанам, змагання пройшли на високому організаційному рівні. Ні дощ, ні слизька траса не завадили легкоатлетам успішно подолати дистанції та практично усім дістатися фінішу. Перед початком забігів з напутнім словом до спортсменів звернулися міський голова Василь Сидор, начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Олександр Косюк, директор ДЮСШ Валентин Келюх.
У підсумку, найшвидшою на дистанції 500 м серед дівчат 2001 року народження стала спортсменка з м. Шепетівка Катерина Анфілатова, II місце посіла Дарія Токарєва (м. Шепетівка), а III місце Маргарита Сацька (м. Нетішин). Серед юнаків у цій же віковій категорії I місце зайняв Владислав Почебула (м. Нетішин), бронзу отримав Вадим Стаднік (м. Старокостянтинів), срібло – Андрій Качловський (м. Ківерці). Серед дівчат 1999-2000 р.н. на дистанції 1000 м призові місця отримали: Ірина Чиж (м. Ківерці) – I місце, наші славутчанки Катерина Лещук та Вікторія Мгалоблішвілі – II та III місця відповідно. Чемпіоном став Микола Сірий (м. Костопіль), II місце посів Дмитро Пачловський (м. Костопіль), III – Павло Білий (м. Костопіль). На дистанції 1000 м серед дівчат 1997-1998 року народження перемогу здобула Вікторія Бородавко (м. Костопіль), бронзу отримала Соломія Сусь (м. Костопіль), срібло – Марина Сірук (м. Костопіль). Дитсанцію 2000 м з успіхом подолали: Михайло Цицюра (м. Костопіль) – I місце, Антон Грабовський (м. Рівне) – II місце, Нікіта Пильноватих (м. Шепетівка) – III призове місце. Окрім ексклюзивних медалей, спеціально виготовлених для цих змагань та грамот, переможці отримали й грошові винагороди. Також були нагороджені кращі тренери тих спортсменів, які посіли перші місця.
На жаль, не всі славутські спортсмени, з різних причин, змогли взяти участь у змаганнях. Ірина Степанівна поділилась з редакцією планами на майбутнє та розповіла, що в жовтні наші юні спортсмени збираються на обласну спартакіаду школярів з легкої атлетики до Кам’янця-Подільського. Усього поїде десять славутчан 1998-2000 року народження. Побажаємо їм успіхів та чим більше призових місць.

Розміщенно в Без категорії