Спортивний калейдоскоп

За традицією, напередодні Дня фізичної культури та спорту України та Дня міста, Славутський міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить фестиваль фізкультурно-оздоровчих клубів за місцем проживання населення «Золота осінь». Вході фестивалю проходять змагання, матчеві зустрічі, відмічаються найкращі спортсмени, команди та організатори фізкультурно-оздоровчої роботи.
● Клуб «Атлет», відомий у місті центр силових видів спорту. Тут кожен місяць займається більш ніж 100 людей різного віку. Крім оздоровчої роботи тут успішно культивуються такі види спорту як пауерліфтинг (силове триборство), гирьовий спорт, армспорт та бодібілдинг. За останні роки підготовлено 2 Майстри спорту, 4 Кандидати у Майстри спорту та більш ніж 20 чоловік зі спортивними розрядами. Клубом успішно керує спеціаліст Центру Шабуров Степан та актив клубу з числа ведучих спортсменів. В ці дні найкращі атлети боролися за першість у жимі штанги. До фіналу були допущені тільки найсильніші спортсмени, які завоювали путівку на попередніх змаганнях. Про високий рівень змагань говорить той факт, що у фіналі більш ніж 20 чоловік переступили рубіж у 100 кг. Насправді майстерний результат у 175 кг показав Іван Моїсєєв . Однак в абсолютному заліку його зумів опередити Михайло Рубан, якій подолав штангу вагою у 160 кг. Михайло виявився значно легше свого суперника тому він отримав головну винагороду. Третім с результатом 155 кг став Валентин Мороз. Серед школярів відзначились Максим Леончук – 110 кг, Владислав Ткачук – 85 кг та Андрій Федорчук, якій при власній вазі у 55 кг подолав штангу вагою у 85 кг та посів перше місце.
В даний час ціла група вихованців клубу готуються до різних міжнародних та всеукраїнських змагань, де на аматорській арені у них значні успіхи.
● Клуб жіночого фітнесу «Грація», хоча і займає невелике приміщення, користується великою популярністю у жінок. Керівник клубу Юлія Гарагуля зуміла створити у клубі атмосферу затишку та високу культуру обслуговування клієнтів. У клубі успішно поєднуються аеробне навантаження на тренажерах та силова робота з корекції фігури та зміцненню м’язів. За традицією у ці дні тут проводяться відкриті заняття, консультації, обмін досвідом.
● Клуб настільного тенісу «Золота ракетка» поєднує секції та любителів цієї гри по всьому місту. Його центр знаходиться по вул. Чкалова. Тут проводять свої заняття вихованці місцевої ДЮСШ, а також усі бажаючі жителі та гості нашого міста. Керують роботою клубу Сергій Капуста та Ілля Бондарук, а також актив з числа ведучих гравців та батьків. На сторінках інтернету створено спеціальний сайт для любителів настільного тенісу(http://tabletennis.org.ua/ ), де дуже багато корисної та цікавої інформації. Керівником сайту є Андрій Лук’яненко.
● На базі клубу в ці дні пройшла ціла серія змагань серед дітей, підлітків та дорослих. Вихованці тренера Іллі Бондарука провели свої перші змагання після освоєння азів тенісу. Родичі юних спортсменів з інтересом слідкували за успіхами своїх дітей. Серед дітей відзначилися Вероніка Олійник та Олександр Лук’яненко, які протягом літа тренувалися та прийняли участь у цілій серії турнірів в різних містах України. У дорослих поза конкуренцією виявилися Наталя Капуста та Ілля Бондарук. Наталя Капуста у складі команди Хмельницького університету на чемпіонаті України у Першій лізі зуміла завоювати путівку у Вищу лігу вирішальному матчі обігравши команду з міста Львів.
● Клуб настільних ігор «Дозвілля», якій нещодавно отримав свою прописку у новому приміщені по вул. Здоров’я, відмітив спортивне свято бліцтурніром по шахам серед найсильніших гравців міста. Троє учасників у впертій боротьбі зуміли набрати однокову кількість очок та лише таблиця коефіцієнтів визначила переможця, ним став Олександр Хижавський. Віктор Гріга та Дмитро Хозяєв стали призерами змагань. Керівники клубу Андрій Гамуза та Дмитро Хозяєв за невеликий проміжок часу зуміли відкрити філіали на підприємствах та у школах міста.
● Клуб «Стрімкий м’яч» об’єднує всі дворові команди з ігрових видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол). Керівники клубу Анатолій Кузмінчук та Юрій Савчук у ці дні провели ряд турнірів та матчевих зустрічей з міні-футболу та пляжного волейболу, в яких прийняли участь команди нашого району та інших міст України.
● Центр «Спорт для всіх» успішно співпрацює з клубом «Славутські козаки» в організації навчання верховій їзді населення міста. Керівник клубу Сергій Вербієць, а також активісти кінного спорту Антон Остапчук, Вікторія Вербієць, Богдан Шмат та Олександр Сидор роблять все можливе щоб кінний спорт у нашому місті процвітав та розвивався. Козаки в ці дні провели показові заняття з населенням, брали участь у кінних походах.
Славутський Центр ФЗН «Спорт для всіх» від лиця всіх любителів спорту дякує керівництву міста, господарським і громадським організаціям, депутатському корпусу за увагу та турботу у справі розвитку фізкультури та спорту серед жителів Славути.
ЦФЗН «Спорт для всіх»

Розміщенно в Без категорії