«Край, в якому я живу»

В рамках святкування 397-ї річниці нашого міста за підтримки Українського ядерного товариства та Славутської міської ради в Славутській дитячій школі мистецтв було проведено виставку-конкурс «Край, в якому я живу».
Метою конкурсу-виставки стало виявлення і підтримка юних художників та популяризація рідного міста в образотворчому мистецтві. Його учасниками стали учні ДШМ, загальноосвітніх шкіл та вихованці гуртків образотворчого мистецтва позашкільних закладів нашого міста віком 7-16 років.
Конкурс «Край, в якому я живу» проводився у двох вікових категоріях: 7-11 та 12-16 років, та у двох номінаціях: «Вулицями нашого міста» та «Екологія, чиста вода та енергетика».
Учасників заходу привітав міський голова Василь Сидор:
– Хочу подякувати Українському ядерному товариству за співпрацю. Разом ми провели багато цікавих та корисних акцій. І сьогоднішня не є виключенням. Дивишся на малюнки, розміщені у цій залі і бачиш світ очима дітей. Діти відображають те, чим вони живуть. Хочу подякувати батькам та вчителям, тому що одиниці дітей можуть реалізувати самі себе в житті. Дуже добре, що наші діти мають таких наставників. Юним славутчанам скажу – отримуйте задоволення від того чим займаєтесь. Збирайте, зберігайте ці картини. З часом і аукціон влаштуємо. Бажаю вам міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Хай успіхом завершуються всі ваші починання!
До присутніх звернувся також співорганізатор акції, виконавчий секретар Українського ядерного товариства Сергій Барбашев:
– Дорогі учні, вчителі та батьки, я з радістю брав участь в організації цього конкурсу. Я представляю Українське ядерне товариство, якому у цьому році виповнилося 20 років. І всі ці 20 років ми підтримуємо не лише розвиток ядерної енергетики, а й усіх талановитих людей, які проживають в Україні, незалежно від віку. Впродовж цих років ми провели безліч різноманітних конкурсів і особисто я впевнився, що наша країна багата талановитими людьми. І багато талановитих особистостей проживає в Славуті. Доказом цього є ця виставка. Я збираю твори мистецтва. І судив не як художник-професіонал, а як колекціонер картин, колекціонер живопису. Я оцінював малюнки по тому, купив би я їх у свою колекцію чи ні. Скажу, що більшість із цих малюнків стали б гідним доповненням моєї колекції. Дорогі учні, ви вчіться, а ми разом з учителями допоможемо вам досягти того, що ви собі плануєте і стати гідними громадянами нашої держави. Я вас вітаю і бажаю всього найкращого. Не зупиняйтеся на досягнутому, вдосконалюйте своє мистецтво!
Члени журі гідно оцінили роботи конкурсантів. В молодшій віковій групі переможцями стали учні освітніх закладів міста: Валерія Грушевська, Дар’я Хмельницька, Валерія Байдак. В старшій віковій групі – Олена Новіцька, Іванна Подвисоцька, Вікторія Білан. Переможці отримали грамоти та чудові подарунки від організаторів конкурсу.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії