Громадські формування – позитивна ланка в правоохоронній системі

16 вересня відбулося засідання виконавчого органу громадського формування з охорони громадського порядку «Славутський курінь», керівників підприємств та ланок формування.
Керівник громадського формування Василь Остапчук підвів підсумки діяльності ГФ за літній період та ознайомив присутніх з завданнями на осінньо-зимовий період 2013-2014 р.
Заступник начальника Славутського РВ УМВС Сергій Малярчук зазначив, що впродовж 8 місяців здійснено 64 патрулювання, на які було задіяно 180 членів ГФ «Славутський курінь». Ними ж виявлено 16 правопорушень. Додатково члени громадського формування надавали допомогу співробітникам Славутської міліції в охороні громадського порядку під час проведення масових святкових заходів та державних свят, заступали у кінний патруль та за дорученням співробітників РВ УМВС виконували службові завдання для покращення криміногенної обстановки в місті.
Також Сергій Миколайович відмітив найбільш активних учасників охорони громадського порядку: Валерія Степанова, Олександра Рибіцького та Олександра Дзиганського.
Про підсумки чергувань громадського формування за літній період, включення нових громадян до складу ГФ поінформував Валерій Степанов.
Під час засідання було вислухано пропозиції щодо графіку чергувань, мета яких стане нагляд за громадським порядком у розважальних закладах, що працюють у нічний час і торгують алкогольними напоями. Особлива увага зверталася на виконання вимог чинного законодавства, яким забороняється дітям віком до 16 років з двадцять другої до шостої години перебувати у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування без принаймні одного з батьків або уповноваженої особи.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії