Підготовка освітніх закладів підх одить до завершення

Чим швидше добігає до свого кінця літо, тим активніше освітяни проводять підготовку до зустрічі зі своїми вихованцями.
Цього тижня ми поцікавилися як готуються до нового навчального року в загальноосвітній школі №3 та дошкільному навчальному закладі №3 «Росинка».
У ЗОШ №3 над різноманітним рядом робіт із підготовки школи до нового учнівського сезону працює увесь колектив школи під керівництвом її директора Андрія Сукача, який і ознайомив нас із напруженими літніми буднями закладу.
На сьогоднішній день, як розповів нам директор навчального закладу, уже виконано поточний ремонт приміщень, відремонтовано біля 100 метрів труби подачі холодної води, замінено частину підлоги у спортзалі, встановлено два дверні блоки, зроблено частковий ремонт покрівлі, закуплено та замінено лампи денного світла, проведено перевірку технологічного обладнання. Наразі розпочато встановлення огорожі, ремонт вуличних східців біля бібліотеки та їдальні.
Ще більш ретельніше виконуються ремонтні роботи у ДНЗ №3, адже належними умовами виховання та розвитку потрібно забезпечити найменших жителів нашого міста. Детальніше про підготовку у дитячому садку розповіла його завідувач Наталія Путнік:
– Хоча плани у нас амбіційні, але втілюємо їх у життя поступово, згідно з фінансовими можливостями. Так, на сьогодні вдалося виконати чимало робіт, деякі з них ще знаходять у процесі виконання. Зокрема, це реконструкція музично-спортивного залу, переходу та басейну.
На даний час відремонтовано:
– пральні (замінено каналізаційні труби, покриття підлоги, проведено монтаж електропроводки, панелі обшито пластиковою вагонкою);
– туалетної кімнати в старшої групі (підлогу та стіни викладено керамічною плиткою, замінено лампи розжарювання на люмінесцентні, встановлено віконний металопластиковий блок);
– ігрової кімнати II молодшої групи (замінено 3 дверні блоки, стелю обшито гіпсокартоном, проведено вирівнювання стін);
– спальних кімнат в середній та І молодшій групі (замінено віконні та 2 дверні блоки, пошпакльовано стіни);
Також облаштовано кабінет музичного керівника: стіни обшито вагонкою, підлогу укладено керамічною плиткою.
Приємно, що в обох освітніх закладах крім виконання внутрішніх робіт піклуються також й про благоустрій прилеглих територій, на яких стараннями працівників уже панує порядок та чистота.
Поспілкувавшись із Андрієм Петровичем та Наталією Василівною, однозначно можемо сказати, що вони докладають багато зусиль для того, щоб кожен наступний навчальний рік був кращим за попередній, учням та вихованцям завжди хотілося йти до своєї школи чи садочка, а педагоги ніколи не розчаровувалися в обраному професійному шляху.

Вікторія Федорчук, прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії