Ваш депутат

Виборчий округ №10 – вул. Козацька (33-79,46-70), Соборності (5-29,29а,29б,10-32,32а).Головне – бути відкритим до людей
Лариса Малахова:
– Скільки себе пам’ятаю, я завжди намагалася брати активну участь у житті свого міста. Тому і вирішила балотуватись у депутати, у 2010 році вже вдруге. Для мене десятий округ є особливо близьким, адже тут пройшло моє дитинство, тут я виросла. А тому знаю мешканців будинків, їхні проблеми. Приємно, що мої виборці звертаються до мене. І нехай я не допоможу їм чимось значущим, але розумію, що навіть незначна благодійна допомога є такою важливою для людей. Інколи просто вислухати людину, перейнятися її проблемою теж є необхідним.
Звісно, своїми власними силами депутат мало що здатен вирішити, проте спільно із виконавчими органами міськради, житлово-комунальними службами можна крок за кроком долати проблемні позиції, що виникають. Приємно відзначити, що по десятому округу вже зроблено дуже багато. Звісно стовідсотково вирішити усі питання неможливо, проте, як кажуть, всьому свій час.

Думка виборця
Під час розмови із жителями 10-го округу славутчани говорять про Ларису Любомирівну як про доброзичливу, чуйну людину. Декому доводилось звертатись до неї за допомогою у придбанні ліків і такі питання позитивно вирішувалися.
Ірина Ніколаєнко:
– Ларису Любомирівну я вже знаю давно. Це наша благодійниця. Добра людина, яка завжди проявляла у всьому активність. Особисто звертатись до неї не було необхідності, але, переконана, щоб знайшла б в її особі підтримку.

З активними громадянами легше працювати
У цьому районі впорядковані клумби біля будинків – звичне явище. Самі жителі дбають про благоустрій прибудинкової території. За приклад можуть слугувати мешканки будинку №48 на вул. Козацькій Олена Логвинович та Галина Голубєва, які облаштували біля свого будинку гарну квіткову клумбу.
– Мені подобається займатися квітами. Особливо приємно споглядати як твоя праця винагороджується красивим різнобарвним цвітом квітів. В такому подвір’ї приємно провести час, – говорить Олена Логвинович.
Така активність громадян завжди радує, адже, на превеликий жаль, є в нашому місті громадяни, які є вкрай пасивними та швидше бур’яни будуть вирощувати під своїми будинками, аніж квіти.

Про виконане та заплановане
• 2010 рік – проведено реконструкцію пішохідної частини перехрестя вулиць Соборності та Ярослава Мудрого (159,410тис.грн.).
• 2011р. – проведено реконструкцію водопровідної мережі на вул. Козацькій; проведено капітальний ремонт покрівель будинку вул. Соборності, 32а.
• 2012р. – виконано поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкової території до житлових будинків №46,48,50 на вул. Козацька (60,118тис.грн.); збудовано тротуар на вул. Козацька, біля житлових будинків 48, 50,52 (73,52тис.грн.); проведено ремонт під’їздів на вул. Соборності, 29а та 29б.
Окрім того, щороку виконуються роботи з поточного ремонту доріг, встановлено нові автобусні зупинки на вулицях Козацька та Соборності.
• Незабаром на прохання мешканців вул. Козацька, 41 має розпочатися ремонт покрівлі тамборів будинку. Надалі буде продовжено виконання робіт з ремонту покрівель будинків та під’їздів, облаштування прибудинкових територій дитячими ігровими майданчиками.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії