Підготовка освітніх закладів триває

Зазвичай літній період активно використовується для вирішення побутових проблем навчальних закладів, покращення їх матеріально-технічної бази та умов навчання дітей. Для того, щоб із повною готовністю зустріти новий навчальний рік, потрібно ще вирішити чимало справ, а часу залишилося не так багато.
Про те, як проходить підготовка НВО №2 «Дошкільний заклад – початкова школа» до нового навчального року нам розповіла директор закладу Світлана Владімірова.
Як вдалося дізнатися, на даний час побілено та пофарбовано усі приміщення закладу. В деяких приміщеннях, крім даних робіт, пройшли більш потужніші роботи, а саме:
– у І молодшій дошкільній групі в туалетній кімнаті замінено покриття підлоги (укладено плитку);
– у ІІ молодшій дошкільній групі зроблено ремонт спальної кімнати (вирівнювання шпаклівкою стін, стелі);
– у середній дошкільній групі замінено лінолеумне покриття у ігровій кімнаті;
– в старшій дошкільній групі замінено шпалери.
Проведено ремонтні роботи в класних кімнатах: в 1–му класі – вирівнювання стін шпаклівкою, стелі гіпсокартоном; в 2–му класі – вирівнювання стін, стелі шпаклівкою, замінено лінолеумне покриття у роздягальні; в 3-му класі проведено роботи з вирівнювання стін та стелі шпаклівкою.
Помітно оновлююється і коридор навчально-виховного об’єднання: укладається плитка на підлогу та стіни, вирівнюються стіни та стеля шпаклівкою, проводиться заміна сантехнічних вузлів, умивальників.
До нового навчального року у 1–му класі планується ще встановити віконний металопластиковий блок, придбати електроплитку на харчоблок. На сьогоднішній день уже придбано стінки у два початкові класи, вчительський стіл, килими у дві дошкільні групи, тканину для пошиття покривал на дитячі ліжка у старшу дошкільну групу, тюлі у вестибюль та коридор закладу.
Також минулого тижня ми поспілкувалися з директором ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Іриною Янісевич. Як розповіла нам керівник закладу, на даний час уже виконано наступні роботи: поточні ремонти класних кімнат у корпусах початкової та основної школи; поточний ремонт спортивного залу, актового залу, майстерні з обробки деревини та металу, учительської, харчоблоку; перенесено та оновлено кабінет заступника директора з навчально-виховної роботи; впорядковано архівне приміщення; замінено сантехніку в корпусі початкової школи; встановлено 2 дверні блоки (кабінет географії та класна кімната для початкових класів); встановлено 3 віконні блоки у приміщенні для нового музею та коридорі. Наразі тривають роботи в новому приміщенні під музей: реконструкція вестибюлю, встановлення вітрини для збільшення світла; поточний ремонт коридорних приміщень основного корпусу школи.
Ірина Валеріївна висловила подяку міському голові В. Сидору та всім тим, хто доклав зусиль для того, щоб заклад виглядав затишно і охайно у новому навчальному році, зокрема, наступним керівникам підприємств – М. Дубіні (ПуАТ «Славутський солодовий завод»), Г. Петровському (ТОВ «Аква-Родос»), Г.Чижу (ТОВ «Ювента»), В. Пьотровскі (ЗАТ «Славутський комбінат «Будфарфор»), С. Терещуку (ТОВ «Керавін»), З. Печенюку (ТОВ «Енергія»), а також батьківському та вчительському колективу.
Тож новий навчальний рік діти дошкільного та шкільного віку зустрінуть в оновлених закладах. Головне, щоб за літо вони не встигли розгубити бажання вчитися.

Сторінку підготовлено
прес-службою Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії