Фотозвинувачення!

Забезпечення чистоти та порядку у нашому місті – завжди в центрі уваги міської влади та комунальних служб. Для того, щоб гарантувати комфорт, затишок та безпеку славутчан, у місті постійно проводяться різноманітні роботи. Без сумніву, кожному із нас подобається ходити чистими та впорядкованими вулицями. Проте, на жаль, знаходяться особи, які, не цінуючи працю інших, безсоромно усе руйнують.
Не так давно зловмисники пошкодили кронштейни у районі військового містечка. Часто-густо через різні злодіяння новооблаштовані автобусні зупинки перетворюються на розвалини, зникають урни та металеві паркани, меншає квітів на міських клумбах. На додаток цих неприємних фактів – викрадення кришок із каналізаційних люків, пошкодження лавок, перетворення краєвидів міста на суцільне сміттєзвалище, як це видно на фото.
Шановні славутчани! Ми впевнені, що ви також засуджуєте такі вчинки. Тому просимо: якщо ви стали свідками подібних дій, повідомте про це правоохоронні органи за номером «102». Сподіваємося, що об’єднавши зусилля, ми зможемо вберегти наше місто від таких правопорушень.

Розміщенно в Без категорії