Молодь за чисте місто

Приємно, що у Славуті зростає кількість захисників чистоти та порядку нашого міста. Звичайно, хотілося б констатувати і те, що стає менше осіб, які безсоромно засмічують її мальовничі куточки, але, на жаль, цього зробити поки що неможна.
Радісно, що щороку до прибирання Славути завзято беруться її молоді представники. Так, минулого тижня близько п’ятнадцяти волонтерів Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (в.о. директора Олена Максимчук) зібралися для того, щоб очистити від сміття прибережжя річки Утка. Вони ліквідовували наслідки нещадних дій зловмисників, які безсоромно залишили на рекордно довгій лавці України, що у центрі нашого міста, свої нікчемні «автографи» із нецензурним змістом.
Ініціатива в організації акції «Молодь за чисте місто» належала голові громадської ради при міськвиконкомі та керівнику молодіжного клубу «Чойc» Артему Ільїну. За його словами даний захід ставив за мету показати славутчанам те, як важливо дбати про рідне місто, з повагою ставитися до старань інших зробити Славуту комфортною та привабливою як для її жителів, так і для гостей, а головне нагадати усім просту істину: «Чисто не там де прибирають, а там, де не смітять».

Розміщенно в Без категорії