Таборування волонтерів

15-19 липня відбулась поїздка волонтерів Славутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до оздоровчого табору «Чайка» Кам’янець-Подільського району, де проходив 5-й з’їзд керівників волонтерських загонів Хмельницької області. У таборуванні брали участь п’ять найкращих волонтерів Центру СССДМ: Артем Ільїн, Андрій Губійчук, Юлія Лотюк, Марія Власюк, Олександр Качковський, Ольга Масловська.
Кожний день у таборі був насичений цікавими знайомствами, конкурсами, іграми, спортивними змаганнями, походами та багато чим іншим. У заходах брали участь близько п’ятидесяти волонтерів з різних районів Хмельниччини. Приємно, що серед них славутські представники волонтерського руху продемонстрували високий рівень організації та підготовки.
Крім активного відпочинку, період таборування подарував волонтерам можливість представити свою волонтерську діяльність, а також познайомити усіх із їхніми напрямками роботи. Усі присутні на таборуванні волонтери відпрацьовували уже набуті навики у різнопланових заняттях та тренінгах, найбільш поширеними темами обговорення на яких було: шляхи збільшення кількості волонтерів на місцях, як ефективно надавати послуги різним категоріям населення, як подолати негативні явища в суспільстві.
Перебування у таборі подарувало юним волонтерам багато нових знайомств та приємних вражень. Крім того, участь у такому заході дала змогу перейняти досвід роботи волонтерів з інших міст області та поділитися власними навиками ведення волонтерської діяльності. Подібні заходи є досить актуальними, адже роль волонтера у сучасному суспільстві дуже важлива. Завдяки таким зустрічам наша молодь збагачується новими знаннями та отримує великий досвід, що стане у пригоді під час подальшої роботи.
В.о. директора ЦСССДМ
Олена Максимчук

Розміщенно в Без категорії