Юна еліта міста-2013

Весняний вечір минулої неділі відзначився гарним настроєм, приємними враженнями та незабутніми спогадами, адже у міському Палаці культури урочисто відбувся весняний бал під патронатом міського голови Василя Сидора. Головними винуватцями свята стали творчі та винахідливі дівчата і юнаки – учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних закладів нашого міста, переможці олімпіад, талановиті та успішні молоді люди.
Привітав гостей балу його засновник міський голова Василь Сидор:
– Мені надзвичайно приємно бачити сьогодні наших прекрасних, талановитих діток, які своїм відношенням до навчання заслужили значну повагу у місті. Я щиро вдячний їм за те, що вони показують високі результати не лише у навчанні, а й у активному дозвіллі – спорті, музиці, танцях, співах та багато в чому іншому. Це спільна заслуга і батьків, і вчителів, але в першу чергу самої молоді, адже вони незламно вірять в себе, відчуваючи себе патріотами свого міста, своєї Батьківщини. Наше завдання допомагати їм у цьому та всіляко підтримувати. Цей вечір – це подарунок для нашої талановитої молоді, адже переконаний, що у майбутньому ці діти будуть зберігати та примножувати традиції українського народу. А також я щиро вірю, що традиція проведення таких заходів буде збережена і надалі.
Окремо міський голова висловив вдячність за організацію та підтримку цього заходу начальнику управління освіти Наталії Пшетоцькій, колективу Будинку дитячої творчості, директору ТОВ «Аква-Родос» Григорію Петровському, керівнику ПрАТ «Славутський хлібзавод» Івану Панчуку, завідувачу кафе-баром «Остров» Тетяні Лук’янчук, фото та відеооператорам Миколі Савицькому та Ігору Каймовичу, колективу господарської групи управлінню освіти та кухонним працівникам освітніх закладів міста.
Звуки фан-фар зібрали усіх учасників у перший танець балу – полонез. Під класичні ноти танцю закружляли красуні-леді та галантні кавалери, які дивували присутніх елегантністю манер та досконалою організованістю.
А на підтвердження своїх талантів та здібностей учасники балу підготували присутнім та почесним гостям танцювальні, пісенні та інші цікаві номери.
Сумувати не довелося нікому, адже ведучі заходу Оксана Турчак та Василь Остапчук підготували гостям та учасникам різноманітні конкурси та забави. Особливо запам’ятався присутнім майстер-клас керівника гуртка народного танцю «Дивосвіт» Людмили Дунайчук та показ вечірнього вбрання в українському стилі для випускного балу. Свою ерудованість молодь підтвердила у конкурсі «Що? Де? Коли?».Чарівну мелодію скрипки подарувала присутнім гостя свята – Катерина Савицька. Цього дня юнь Славути отримали солодкий подарунок від міського голови Василя Сидора – величезний торт. А наостанок на всіх гостей свята чекав урочистий фуршет.
Атмосфера естетичного піднесення панувала упродовж всього феєричного свята. На завершення весняного балу ми поцікавилися у юних його учасників стосовно їх вражень від влаштованого для них свята. У відповідь почули лише позитивні відгуки, слова вдячності та захоплення. Своїми враженнями поділилися присутні гості балу.
Оксана Остапенко, заступник директора з виховної роботи ЗОШ№1:
– Мені приємно, що міським головою було ініційовано проведення цього молодіжного свята. Молодь міста відчула свою значимість, ще раз продемонструвала свої таланти.
Андрій Янісевич, учень ЗОШ №4:
– Від імені всіх учнів, які були присутні на балу, хочу висловити слова глибокої вдячності міському голові Василю Богдановичу Сидору за те, що у своїй діяльності він постійно приділяє велику увагу молоді, за те, що з нами радиться, до нас дослухається, радіє нашим здобуткам та перемогам. І, звичайно, велика вдячність Василю Богдановичу за те, що він став ініціатором проведення цього незабутнього свята – першого весняного балу для обдарованої молоді.
Впродовж всього свята міський Палац культури сяяв від посмішок та щасливих очей учасників балу, а ще від спалахів фотоапаратів, адже кожен хотів залишити собі на згадку незабутні моменти чудового свята – весняного балу для обдарованої молоді міста Славута.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії