Віддали шану минулому

26 квітня біля пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбувся мітинг-реквієм до Дня 27-ї річниці трагедії на ЧАЕС. Даний захід проходив у скорботі та сумній атмосфері, адже події Чорнобиля ще довго будуть болісно відгукуватися в серцях людей, які пройшли через це лихо, вдів та сиріт, чиї чоловіки та батьки, мужньо борючись за наше безпечне майбутнє, згоріли від радіаційного вогню.
На мітингу були присутні ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС, матері, дружини, діти загиблих у результаті трагедії, представники влади та громадськості, учнів загальноосвітніх шкіл міста, які зібралися, щоб віддати шану борцям-героям та пом’янути їх пам’ять хвилиною мовчання.
Звернувся до присутніх на заході міський голова Василь Сидор, який зазначив:
– Щороку трагічний день 26 квітня ми згадуємо із великим сумом, адже це «чорна» дата для кожного українця, день, яка трагічно позначився на долях сотні тисяч людей. І хоча минуло вже 27 років, наслідки Чорнобиля ще довго залишатимуть лихі відбитки на людському здоров’ї.
Поминальну панахиду до річниці аварії на ЧАЕС відправив отець Микола (УПЦ КП).
Наприкінці мітингу до пам’ятника ліквідаторів аварії на ЧАЕС були покладені квіти та вінки як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Ольга Лиса, прес-секретар Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії