Славута відзначила 380-річчя від дня надання місту Магдебурзького права Юні козаки міста

Вивчення курсу «Захист Вітчизни» в загальноосвітніх закладах завершується навчально-польовими зборами учнів. За планом роботи такі збори у Славуті проходили три дні.
У перший день, 24 квітня, відбулося відкриття сезону-2013. Привітали учнів 10-11 класів усіх шкіл міста міський голова Василь Сидор, начальник управління освіти Наталія Пшетоцька та військовий комісар Ігор Євтушок. Після отримання детальних інструкцій подальших дій, дотримання правил безпеки учні приступили до тренування проходження строєм та вивчення патріотичної пісні. Опісля урочистої ходи строєм розпочалася здача нормативів. Юнаки та сміливі дівчата, які також виявили бажання брати участь у зборах, випробовували свої вміння в бігові на дистанції 100 м, підтягуванні, метанні гранати, брусах. Хороші результати учасники показали при здачі нормативів з тактики, зокрема, перебіжки та повзанні з макетом автомата, ходінні по азимуту, визначенні відстані до цілі.
Другий день особливо запам’ятався учням, адже у четвер пройшли навчальні стрільби на базі військової частини у с. Цвітоха. Третього дня усі здобуті навики учні продемонстрували у загальноміських змаганнях «Юні козаки Поділля».
Впродовж цих днів юні козаки міста показали себе з найкращого боку та доказали, що Славута має гідне підростаюче покоління.

Сторінки підготовлено прес-службою Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії