Що посієш, те й пожнеш (думки батьків про школу)

Сьогодення вимагає від старшокласників вміння швидко реагувати на вимоги суспільства та одночасно протистояти стереотипним думкам що «колись» і «десь» було добре. Якщо ближче поспілкуватись із нашими дітьми, то можна відмітити глибину їхніх інтелектуальних здібностей, енциклопедичні знання з різних наук, загальну ерудованість, а також активну громадську позицію.
Дружні стосунки діти будують на спільних інтересах, захопленнях, а лідерами у класі все частіше стають учні із гарними знаннями. Міцним підгрунтям для цього стало введення ЗНО, яке дало можливість дітям із різними матеріальними можливостями здобути рівні права на омріяну освіту. Цим нововведенням наша держава підтримала обдаровану молодь і тепер у нас є надія, що нашу державу та науку розвиватиме розумне покоління.
Ми вважаємо, що наш навчальний заклад є гарним прикладом у забезпеченні рівних можливостей на шляху самореалізації дітей. Підтвердженням цього – значний відсоток дітей нашої школи є переможцями олімпіад, МАН, конкурсів.
Однак сучасні діти, як би нам цього не хотілося, є відображенням сучасного суспільства в різних його проявах. Не можна заперечувати, що мода є необхідним елементом прояву індивідуальності і дітям не завжди вистачає знань про стилі в одязі. Допомагає в цьому школа, яка розробила стандарти одягу гімназиста, а також батьки кожного учня, які підтримують у цьому школу, однак бувають поодинокі випадки порушення правил, але за цими випадками не варто судити всю молодь нашого міста.
Нам всім варто розуміти, якщо діти будуть піддаватись постійній критиці та осуду з боку дорослих, то на яке ж майбутнє ми розраховуємо?
Батьки учнів 11-Б класу
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
***
Пригадую свої шкільні роки, однокласників і педагогів. Всі дівчатка в однакових коричневих сукнях з білими ажурними комірчиками, які ми іноді навіть плели самі і фартухах на кожен день та на свято. Хлопці – в однакових синіх костюмах з емблемою на рукаві. Вчителі мої були дуже інтелігентні, стримані, шляхетні, справедливі та ерудовані фахівці. Напевно завдяки їм я також стала педагогом.
У сучасній школі дівчатка теж одягнуті у діловий костюм, вони люблять вишивати бісером і добре володіють комп’ютером. Хлопці такі поважні у костюмах та краватках, обожнюють грати у футбол чи теніс і, звісно, багато часу проводять у всесвітній мережі, шукаючи друзів та спілкуючись з ними. Таке життя, швидкоплинне і мінливе.
Мені поталанило з моїми колегами та учнями. Вчитель – це професія чи робота, це – покликання. Працюючи у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» хочу сказати слова великої вдячності всьому педагогічному колективу за співпрацю у навчанні та вихованні наших гімназистів і моїх власних дітей.
В основному, вчителі нашої гімназії – це висококваліфіковані спеціалісти своєї справи, які володіють новітніми технологіями та вміють донести свої знання сучасним дітям.
Згідно з статутом закладу всі учні повинні дотримуватись правил поведінки в школі та мати відповідний зовнішній вигляд, носити шкільну форму, сучасний діловий костюм темного кольору.
Мій син також є учнем гімназії, питання «Що одягнути до школи?» ніколи не мало іншої відповіді, як: «Шкільний костюм».
А якщо дитина прийшла до школи у «непристойному вигляді», то це мама вранці їй так дозволила, і чи потрібні їй зауваження вчителя, якщо в родині зовсім інші цінності та пріоритети.
Давайте разом, батьки і педагоги, будемо навчати наших дітей тільки доброму, мудрому, гарним манерам, шляхетним вчинкам, наполегливості та цілеспрямованості. Тільки тоді наші діти, наше майбутнє, оберуть правильний шлях, знайдуть себе, а можливо, і змінять щось на краще у цьому суперечливому та жорстокому світі.
Сахман Т.В., мама учня
11-А класу, вчитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., імназія»
***
Школа – це установа, яка крім знань має розвивати естетичні смаки. Переконана – тут допомагає учнівська форма. Адже вона дисциплінує, гасить конфліктні ситуації, допомагає уникнути різних інсинуацій стосовно матеріального забезпечення. Як наслідок, кожен учень почуватиметься комфортно та на рівні з іншими.
Якою буде наша дитина, залежить цілком від нас, шановні батьки. Тому слід задуматися, чи поведінка вашої дитини вас влаштовує, якщо ні, то намагайтеся це виправити допоки це ще можливо.
Мазур С.А.,
мама учениці 11-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
***
Ми чекаємо й надалі на ваші думки з приводу виховання та інших тем життя.

Розміщенно в Без категорії