Дорогі славутчани!

Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком!
На порозі Нового року прийнято підбивати підсумки, і, звичайно, будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
Шановні славутчани, усі досягнення, які ми маємо на сьогодні – це все результати нашої спільної праці і великої любові до рідного міста. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо в єдності робити все можливе, щоб наша Славута процвітала та займала гідне місце на теренах України.
На порозі Нового року кожен з нас хоче відчувати спокій і впевненість у завтрашньому дні, мати надію на краще життя. Впевнений, що ми входимо в Новий рік із конкретними справами й з надією на те, що які б не були кризові моменти в нашому суспільстві, ми їх переможемо завдяки зусиллям всієї нашої громади.
Я щиро хочу, щоб Новий рік у вашому житті став часом здійснення мрій та задумів. Нехай 2013 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас, в першу чергу, здоров’я, любов та злагоду. Нехай тепло новорічної радості зігріває ваші серця протягом усього року. Будьте щасливі! Будьте успішні!
З Новим 2013 роком!

З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії