Ми діти твої, Україно!

Таку назву носила творча програма колективу Будинку дитячої творчості, яка пройшла у міському Палаці культури минулого четверга.
Вкотре виступи талановитих представників нашого міста зібрали багатьох гостей. «Смакували» творчістю юних дарувань представники влади, батьки, друзі та рідні вихованців БДТ.
Цього разу ідея заходу повністю демонструвала українську стилістику. Оформлення сцени, яскраві українські костюми – все це налаштувало глядачів на справжній вечір української творчості. Не дали сумувати присутнім учасники концертної програми, які подарували усім цікаві історії, веселі діалоги, допомогли перенестися у часи справжніх Андріївських вечорниць, адже концерт БДТ відбувався якраз на день Андрія. З цієї нагоди усіх бажаючих на заході колектив цього позашкільного закладу частували смачними варениками.
У перервах між сценками вихованці БДТ – а це учасники вокальних та хореографічних гуртків – дарували свої виступи. Запалили своїм циганським танком й викладачі Оксана Турчак, Марина Рабченюк, Вікторія Березюк та Людмила Дунайчук.
Насичений творчий концерт закінчився феєричною танцювальною постановкою «Усі ми українці», яка яскраво підтвердила одну із місій заходу, адже головна мета організованого концерту носила благодійний характер.
Урочисто на сцені Палацу культури сертифікат на суму 2 тис. грн. директор БДТ Ірина Руденко передала керівнику клубу для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе» Марині Рабченюк. Ці кошти були отримані від квитків на концерт «Ми діти твої, Україно!», який би не відбувся без наполегливої праці, старань колективу БДТ та його обдарованих вихованців.

Розміщенно в Без категорії