Не міліють джерела творчості педагогів Славути

Сьогодні ці педагогічні працівники досягли акмеологічного рівня професіоналізму (бути в акме – з давньогрецької означає досягти «найвищого ступеня»), педагогічної майстерності. Підтвердженням високо вияву їх професійної зрілості є успішна участь в обласних представницьких педагогічних заходах, найвища оцінка їх інноваційної діяльності Хмельницьким ОІППО. Досвід їх роботи занесено до обласної картотеки прогресивного педагогічного досвіду та широко популяризується серед освітян. Їх знають і шанують колеги, серед педагогічної громадськості це відомі люди.
Валентина Олексіївна Бурак, методист інформаційно-методичного центру міського управління освіти протягом уже 10 років ефективно забезпечує управлінський та методичний супровід дошкільної освіти в місті. Їй притаманні високий професіоналізм, відданість справі, прагнення до нового та сучасного.
На обласній науково-практичній конференції, яка відбулось нещодавно в м. Хмельницький Валентину Олексіївну відзначили почесним дипломом лауреата премії Хмельницького ОІППО в номінації «розробка та ефективне впровадження інновацій в управлінській діяльності керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів».
Поруч з нею творчо, натхненно працює методист Жанна Ігорівна Перуцька. Завжди креативна, енергійна, оптимістична. Всі заходи, які вона проводить, збирають багато учасників та глядачів. Перемога методиста ІМЦ Перуцької Ж.І. на обласній виставці педагогічних ідей та інновацій стала запорукою успішного виступу в заключному етапі Всеукраїнського методичного турніру «Моє покликання – методист» в м. Київ.
Газета уже писала про класних керівників Іваненко Л.А. (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), Ліскову С.В. (НВК «ЗОШ, гімназія» № 5), Іванову Л.О. (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6), Шевченко А.В., Власенко Т.В. ( НВК «СШ, ліцей «Успіх»). Сьогодні їх можна привітати з перемогою на обласному етапі Всеукраїнского конкурсу «Класний керівник року» та нагородженням Почесною грамотою управління освіти і науки обласної державної адміністрації.
Шановні колеги! До вітань приєднуються і працівники управління освіти, інформаційно-методичного центру та бажають вам творчого довголіття, нехай ніколи не зраджує вам успіх.
На фото: (зліва направо) Л.А. Іваненко, В.О. Бурак, Ж.І. Перуцька

Методист ІМЦ управління освіти Тетяна Харь

Розміщенно в Без категорії