Привітання міського голови

Шановні співвітчизники!

14 грудня ми віддаємо шану учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – події, яка є болем для всієї України. Чорнобиль ніколи не стане минулим, а всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці, здійснили величний подвиг. Слова щирої вдячності та шани нашим співвітчизникам за ту безмежну мужність, героїзм і самовіддачу, якими вони виборювали безпеку людей, захищаючи їх від атомного лиха.
Від усього серця зичу героям-ліквідаторам та усім тим, кого не оминули події чорнобильського лиха міцного здоров’я, добробуту близьким та рідним, щастя та всіляких гараздів!

**
Шановні колеги, працівники, пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем міліції України!
Ви обрали собі нелегку, але почесну професію вартового Закону. Ваше завдання нелегке та відповідальне – берегти та захищати життя, здоров’я людей, їхні права та свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних зазіхань, боротися зі злочинністю, пильнувати мир та спокій у країні. Ваше високе покликання – щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, цілодобово оберігати громадський порядок та суспільну безпеку.
Здоров’я Вам, успіхів на професійній ниві, наснаги й удачі в усіх справах!

**

Шановні правозахисники!

Щиросердечно вітаю вас із професійними святами – Днем працівників суду та Днем адвокатури.
Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права, справедливості та розвитку України як демократичної, правової держави. Від вас, шановні судді, працівники апаратів судів, адвокати, від Вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, громадянського миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.
Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту вашим родинам. Нових вам досягнень на ниві утвердження принципу верховенства закону, незалежності та демократизму в нашій молодій країні.

**

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи Вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все на вашу сумлінність та неупередженість.
Бажаю Вам, шановні працівники державної виконавчої служби, міцного здоров’я, щастя і добробуту, плідної праці та успіхів!

З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії