СЛАВУТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

Славутське управління водопровідно – каналізаційного господарства доводить до всіх споживачів централізованого водопостачання та водовідведення наступну інформацію: З 1 лютого 2013 року на підприємстві планується запровадити нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для трьох груп споживачів в наступних розмірах:

мал. 1

Діючі тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що введені в дію з 1 лютого 2011 р., відповідно рішення міськвиконкому № 9 від 24.01.2011р., не відповідають фактичній собівартості наданих послуг, а це зв”язано з різкими змінами цін у ціновій ситуації на ринку енергоносіїв, палива та матеріалів, що мають постійний характер та не залежать від господарської діяльності підприємства, а також підвищення мінімальної заробітної плати.
Порівняльна таблиця зміни цін на основні складові частини тарифу:

мал. 2

Рівень відшкодування населенням вартості послуг станом на 01.12.2012 р.:

мал. 3

Визначення відсотка підвищення тарифу:

мал. 4

Через збиткові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на підприємстві не вистачає обігових коштів для своєчасної сплати за енергоносії. Станом на 01 грудня 2012 року Славутське УВКГ заборгувало Славутському РЕМ за спожиту електроенергію 1489,9 тис.грн., до місцевого бюджету податок з доходів фізичних осіб 442,5 тис. грн., постійно реструктуризуються податки та збори до державного бюджету, а при їх сплаті необхідно сплачувати відсотки за реструктуризовані платежі. Вісімнадцять місяців на підприємстві не піднімали заробітної плати працюючим, чим порушували трудове законодавство. Тому і виникла необхідність переглянути тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів, щоб покращити фінансовий стан підприємства та забезпечити надійне та безперебійне надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення.
Пропозиції та зауваження від усіх споживачів, щодо запропонованого
проекту по підняттю тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення приймаються протягом 14 днів з дня офіційного оприлюднення.

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою м. Славута вул. Ярослава Мудрого, 52 телефон 2 – 34 – 17.

Начальник УВКГ Л.А. Степанюк

Розміщенно в Без категорії