Славутські богатирі

Нещодавно спортсмени клубу «Атлет», який діє при ЦФЗН «Спорт для всіх» (директор Валерій Шабуров) взяли участь у Кубку України з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи, що проходив у Києві. Від клубу «Атлет» та загалом від нашого міста на змаганнях свої силові вміння демонструвала команда із п’яти чоловік, серед яких два майстри спорту, один кандидат у майстри спорту та спортсмени із досить високими спортивними розрядами. Із приємністю хочеться відзначити, що виступи славутських богатирів були неабияк успішними.

Не секрет, що спорт – важкий та складний вид заняття. Про те, що допомагало нашим спортсменам перемагати, які враження отримали від змагань та своїми майбутніми планами з нами ділилися учасники нещодавніх змагань.

Сергій Дембіцький, майстер спорту України із жиму лежачи, який на змаганнях із значною конкуренцією зайняв ІІ-ге місце та перевиконав норму майстра спорту:
– У моїй ваговій категорії я змагався з 12-ма спортсменами. Справжня боротьба точилася між мною, харківськими та київськими спортсменами. А це, дійсно, два серйозних суперника, у підсумку з одним з яких я закінчив з однаковою вагою, але оскільки він був важчий, я отримав ІІ-ге місце. Змагання були напруженими та скоріш були схожими на боротьбу. Даний вид спорту не стоїть на місці, майже кожні 3-4 роки збільшуються нормативи для спортсменів, тому кожен, хто хоче досягти чогось більшого, повинен ще ретельніше працювати над своєю майстерністю.

Олександр Войтюк – виступав у пауерліфтингу, перевиконав норму кандидата у майстри спорту та у підсумку зумів завоювати І-ше місце.
– Я вперше прийняв для себе рішення взяти участь у змаганнях з пауерліфтингу та жиму лежачи. Як показала практика, це дуже важко, адже змагання проходили один день, а проміжки між виступами були невеликі. У перспективі ставлю собі за мету взяти участь у ще декількох важливих змаганнях – Чемпіонаті України із жиму лежачи, Кубку Таврики, що буде улітку в Криму та знову у Кубку України.

Михайло Рубан, у своїй ваговій категорії – 1-ше місце з пауерліфтингу.
– Ці змагання були для мене особливими, адже я вперше поїхав на Кубок України з цього виду спорту, це для мене був дебют, я здобув 2 перших місця серед юніорів у своїй ваговій категорії і серед дорослих у категорії «Open», також я посів 3-тє місце в абсолютній категорії. Перевиконав звання кандидата у майстри спорту, трішки не вистачило до майстра спорту, розраховую надалі трішки нагнати форму та й надалі перемагати.

Іван Моісеєв, виступав в обох видах змагань, зумів підтвердити звання майстра спорту та зайняв 4-те місце в жимі штанги лежачи.
– У цьому виді спорту я вже років 3, своїм виступом я не дуже задоволений, оскільки у другову виступі зійшов з дистанції. Найближчим часом буду готуватися до Чемпіонату України.

Роман Іванюк, 15 років, наймолодший учасник, перші змагання в пауерліфтингу, зайняв перше місце у своїй ваговій категорії серед тінейджерів – 1-й спортивний розряд:
– Займатися у «Атлеті» я почав зовсім недавно, але вже встиг зрозуміти, що хочу працювати над собою у цьому виді спорту. Змагання у столиці дали мені ще більший поштовх у тому, щоб розвивати свої здібності та пробувати свої сили у інших, подібних до Кубку України, заходах.

Ольга Лиса, прес-секретар Славутського МВК

**
Міський голова Василь Сидор висловлює слова вдячності директору ЦФЗН «Спорт для всіх» Валерію Шабурову, керівнику клубу «Атлет» Степану Шабурову за активне залучення молоді міста до занять спортом, підготовку спортсменів, а також дякує учасникам змагань Кубку України за високі досягнення у спорті та бажає їм подальших спортивних злетів.

Розміщенно в Без категорії