На святі професій

Минулого тижня у НВК «СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей «Успіх» відбулося цікаве та оригінальне свято професій. Організували захід учні 4-А класу разом із своїм класним керівником, вчителем-методистом Інною Трочук.
У затишній залі навчального закладу зібралися школярі, батьки та педагогічний колектив.
Як стало відомо зі слів Інни Борисівни, школа є учасником Всеукраїнського проекту «Вибір успішної професії». Підготовчий період вже завершений, зараз проходить формувальний етап. Початкова школа не стоїть осторонь, і вже з 1-го класу дітей ознайомлюють із різноманітним та цікавим світом професій, для школярів організовуються екскурсії на підприємства міста, разом із вчителями дітлахи читають оповідання, вивчають вірші, пишуть твори, малюють, створюють аплікації на дану тематику.
Головна мета вихованого заходу полягала у тому, щоб донести дітям те, що до питання вибору професії потрібно підходити максимально відповідально та уважно, адже від того, який ти обереш професійний шлях, залежатиме подальше життя.
Школярі виявилися неабияк кмітливими у знанні професій, їх класифікації та призначенню, що і демонстрували присутнім. На додаток цього, юні славутчани влаштували «професійний» шоу-концерт, повели казковими шляхами у світ прекрасного та корисного. На святі учні 4-А класу дарували усім пісні, декламували вірші, презентували свої театральні та танцювальні вміння, влаштували показ мод та зачісок тощо.
У день такого свята чимало юних обдарувань школи отримали грамоти за свої успіхи у навчанні та творчості.
Завершився захід солодким ярмарком, кошти від якого були передані до фонду інвалідів міста.
Свято професій – це невеликий підсумок значної роботи, яка покликана на те, щоб дарувати дітям нові знання, можливість ще більше розвивати таланти і здібності, аби вони могли впевнено крокувати у доросле життя та не помилитися у своєму виборі.

Розміщенно в Без категорії