Свято спорту єднає

ДНЗ №7 «Дюймовочка» завжди був і залишається ініціатором і організатором різноманітних дозвільних заходів спортивно-оздоровчого характеру для дошкільників.
Так, нещодавно у садочку відбулося спортивне свято «Ми спортивна родина» у рамках фестивалю «Гармонія руху». Батьки вихованців, прихильники здорового способу життя із задоволенням відгукнулися на пропозицію взяти участь у спортивних змаганнях разом з своїми дітьми.
Відкривали спортивне свято вихователь Бажура Н.Л. і музичний керівник Кульбаченко С.М., які побажали всім учасникам змагань не лише відпочити, а й зарядитися позитивною енергією.
А потім почалося справжнє спортивне дійство, під час якого всі були налаштовані тільки на перемогу, кожен був переконаний, що його команда найкраща. Діти, батьки та вихователі продемонстрували неабияку вправність, спритність і справжній спортивний азарт на різноманітних конкурсах, а саме: для дітей – «Збий кеглю», «Пролізь крізь обруч», «Перестрибни через струмок», для батьків – «Передай повітряну кульку», «Веселі естафети», «Баскетбол» та спільні конкурси – «Передай обруч», «Стрибки в мішках», «Поїзд». Допомагала учасникам команд своїми виступами та оплесками група підтримки.
У змаганнях всі діти показали свою силу волі та спортивний хист. І як завжди, перемогла дружба.
Окрасою свята став виступ колективу дітей із спортивним танцем «Феєрична мозаїка». Всі учасники святкової події не стримували своїх емоцій і піднесеного настрою.
Працівники ДНЗ №7 «Дюймовочка» бажають всім дітям рости здоровими, бути міцними як духом, так і тілом.
Т.Новіцька, вихователь-методист ДНЗ №7 «Дюймовочка»

Розміщенно в Без категорії