Свято дитинства

Так можна коротко охарактеризувати захід, що відбувся минулого тижня у міському Палаці культури. То була посвята дітей – наймолодших вихованців Будинку дитячої творчості, які займаються у клубі «Малюк». Для багатьох із них цей день був важливий, адже вони робили перші кроки у більш доросле життя.
Казковий настрій для малят створювали ведучі заходу – героїні мультфільмів Маша, Фея та Червона Шапочка. А самі дітлахи влаштували справжню подорож до світу дитинства. «Малючок люблять всі малята» – такими словами розпочали свято найменші жителі нашого міста. Дійсно, 130 дітлахів із задоволенням відвідують клуб «Малюк», де з ними займаються кваліфіковані викладачі, які, без сумніву, стали для дітей справжніми друзями.
Те, чого навчилися маленькі таланти на заняттях, яскраво було видно на концерті. Вихованці молодшої та старшої груп клубу «Малюк» вразили усіх присутніх веселими танцювальними та пісенними композиціями, декламуванням віршів та багатьма іншими вміннями. А підтримували маленьких дарувань їхні батьки та рідні, які просто переповнювали залу Палацу культури.
Вітала присутніх у залі директор БДТ Ірина Руденко, яка подякувала батькам за те, що підтримують своїх дітей та довіряють викладачам позашкільного закладу виховання своїх малюків. Ірина Валеріївна із приємністю зауважила, що з кожним роком все більше діток займається у клубі. І цього року у «Малюку» стало на дві групи більше – а це аж 40 дітлахів. Окремі слова вдячності адресувалися викладачам клубу – Жанні Перуцькій, Людмилі Романюк, Тамарі Приймак, Оксані Лук’янчук за те, що дарують дітям частинку своєї душі та серця, створюють лише комфортні умови для навчання та розвитку маленьких особистостей.
Вручивши значки вихованця клубу «Малюк», адміністрація БДТ запрошувала уже «дорослих» малюків займатися у його гуртках. А для заохочення молодші групи гуртків БДТ демонстрували свої вміння, а це: хореографічний колектив «Колорит» (керівник Марина Рабченюк), гурток спортивного бального танцю «Грація» (Лариса Музиченко) та зразковий хореографічний ансамбль «Альянс» (Алла Терентьєва).

Розміщенно в Без категорії