Славутські таланти продовжують радувати

Зовсім недавно у Славуті проходив міський конкурс патріотичної пісні «Україна – любий край», у якому брали участь учні загальноосвітніх закладів міста та вихованці Будинку дитячої творчості. Останні, набравши високі бали, відправилися на обласний фестиваль у якому вибороли достойні нагороди. У Хмельницькому презентували свої творчі доробки молодша, середня та старша вікові групи зразкового театру естрадної пісні «Водограй» із композиціями «Барви рідної землі», за яку отримали ІІІ-тє місце та «Коні воронії» – Подяку в номінації «Майстерність виконання». Також у фестивалі брав участь соліст театру Микола Левін, який із піснею «Ангел» виборов І-ше місце.
Повернулися юні таланти із масою вражень, якими залюбки ділилися із нами. Сподобалися їм і виступи інших колективів, та й взагалі, як відмітили учасники обласного конкурсу, будь-які творчі змагання – це можливість перевірити свої сили та отримати цікавий досвід від участі.
Та найголовніше, про що хотіли сказати діти – це подякувати своїм творчим наставникам – Оксані Турчак та Вікторії Березюк за те, що допомагають досягати нових творчих вершин. Окремі слова вдячності лунали на адресу спонсорів, які посприяли в організації поїздки, а саме: директору ТОВ «Аква-Родос» Григорію Петровському та директору міського Центру туризму і краєзнавства Олександру Лук’янчуку.
Тож бажаємо юним талантам не зупинятися на досягнутому, розвиватися та отримувати нові злети на стежині творчості.

Розміщенно в Без категорії