Спортивна Славута

З початком літа у Славуті проходять різноманітні спортивно-масові заходи для жителів міста. Найбільш активну участь в даних заходах беруть фізкультурно-оздоровчі клуби Міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за активної підтримки волонтерів. Так, нещодавно на міському пляжі відбулися змагання з пляжного волейболу. Головними організаторами і учасниками даних змагань були активісти з розвитку даного виду спорту Юрій Савчук, Юрій Артемик, а також інші волейболісти нашого міста. Хлопці самі підготували майданчик, сповістили всіх про проведення змагань, запросили команди, розвісили афіши та підключили озвучувальну апаратуру. Разом з молоддю змагалися і ветерани спорту, серед яких Михайло Остапчук, який разом зі своїм сином виступали за команду «Лісівник». Були на змаганнях і гості – це досвідчені волейболісти з хон якова, учасники команди «Сокіл»: Олександр Галент та Віктор Конончук, які в напруженій боротьбі змогли вирвати перемогу в команди з міста Славути «Трікс»: Антон Новосьолов, Руслан Романюк та Олександр Веремій. А організатори змагань із команди «Два Юри» посіли третє місце. Переможцю та призерам змагань відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та ЦФЗН «Спорт для всіх» були вручені медалі та волейбольний м’яч. А кращому гравцю Олександру Галенту із команди «Сокіл» була вручена пам’ятна статуетка.
Одночасно з волейболом в іншому кінці міста в приміщенні спорткомплексу «Здоров’я» змагалися тенісисти. Спочатку в боротьбу вступили зовсім юні спортсмени, яким виповнилось 9-10 років. Тут не було рівних Олександру Лукяненко, Вікторії Олійник та Даші Шабуровій. Багаточисельні вболівальники, серед яких татусі, мами, дідусі та бабусі з задоволенням спостерігали за перипетіями боротьби. А найактивніші спробували себе в настільному тенісі та бадмінтоні. Після юних тенісистів почали змагання з настільного тенісу найсильніші спортсмени та гості міста. Особливих сенсацій не відбулося, сильніші підтвердили свій клас. Перемогу святкувала КМС з настільного тенісу Наталія Капуста, яка перемогла всіх суперників. Лише одну поразку отримав в фіналі чемпіон Хмельницької області Андрій Калітюк. А третє місце посів неодноразовий чемпіон та призер Всеукраїнських змагань серед інвалідів Руслан Універсалюк.
У клубі «Атлет» відбулися кваліфікаційні змагання з жиму штанги, гирьового спорту та армспорту. Більш, ніж 50 атлетів підтвердили чи вперше виконали норми спортивних розрядів з видів спорту, в яких брали участь. Найкращі спортсмени показали уроки майстерності початківцям: брати Батожні поділилися секретами та особливостями боротьби на руках, а учасник і срібний призер Чемпіонату Європи з жиму штанги Сергій Дембіцький розповів про свої враження від участі в змаганнях високого рівня та про сучасні вимоги до змагань атлетів. Руслан Данильчук провів показовий урок для любителів гирьового спорту.
На стадіоні «Факел», що у мікрорайоні «Сонячний», відбулися змагання серед юних футболістів 1999-2001 років народження. Організував дані змагання тренер Славутської ДЮСШ з футболу Анатолій Кирилович Кузьмінчук. Його вихованці із команди «Барселона» (капітан команди Олександр Тихонець) та команди «Юність» (капітан команди Микита Яковчук) стали переможцями, і крім медалей отримали ще й футбольні м’ячі.
Для любителів верхової їзди був відкритий клуб «Славутські козаки» Багато людей з задоволенням переймали ази верхової їзди в досвідчених спортсменів, таких як: Антон Остапчук, Богдан Шмат та Сергій Ярощук, які показали свою майстерність в джигітовці та подоланні перешкод.
Чимало бажаючих пограти у вуличні шахи збиралося на майданчик у центрі міста. Головне для учасників настольних ігор була не перемога, а участь. Всі з задоволенням спостерігали та жваво обговорювали чиюсь гру, обмінювалися досвідом. За ініціативи ветеранів відбулася матчева зустріч з молоддю. Впевнену перемогу святкували ветерани.
Саме під час таких «днів спорту», які традиційно відбуваються в нашому місті, розкриваються нові таланти, а молодь, дивлячись на ветеранів спорту, все більше намагається підвищити свою майстерність, щоб довести ветеранам спорту, що саме вони найкращі.

Олександр Косюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту,
Валерій Шабуров, директор ЦФЗН «Спорт для всіх»

Розміщенно в Без категорії