Чотири дні талантів та творчості

Рівно стільки днів тривав 5-й регіональний відкритий дитячий фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацька не вмре, не загине». З 28 червня по 1 липня село Хрінники Демидівського району Рівненської області вітало учасників творчих колективів та окремих виконавців з Рівненської, Хмельницької та Житомирської областей. Юні таланти прибули з Здолбунова, Дубно, Березно, Демидівки, Костополя, Бердичева, Шепетівки, ін. Наше місто на фестивалі представляли вихованці міського Палацу культури – солісти естрадної студії «Феєрверк» Лілія Котик, Ліана Аспіна та Дарина Соболевська, які разом зі своїм творчим керівником Іриною Степанівною Сакалюк укотре здивували своєю творчою майстерністю.
Щорічно фестиваль патріотичної пісні ставить за мету відродити та популяризувати пісенну творчість українського народу, виховати почуття національної гідності, любові до Батьківщини, а також підтримати талановитих молодих виконавців.
Програма фестивалю включала різноманітні заходи, у яких активно брали участь славутські таланти: проведено шість виїзних концертів по селах Демидівського району; організовано засідання круглого столу на тему: «Конституція України в очах дитини». У рамках фестивалю його учасники мали нагоду відвідати національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви», що у с. Пляшева Радивилівського району. Не менш цікавими для молоді були різноманітні конкурси та розваги.
30 червня відбувся гала-концерт фестивалю, під час якого грамотами та сувенірами від організаторів були нагороджені усі колективи та виконавці. Славутчанам як жителям міста області, сусідньої до Рівненської, ще й подарували запашний коровай.
Отож, крім зусиль, витрачених для того, щоб презентувати своє місто на фестивалі, його учасники отримали чудову нагоду ще й для корисного відпочинку, обмінятися творчим досвідом, завести нові знайомства. Завершальним акордом свята творчості була дискотека та феєрверк.
Колектив учасників, що брав участь у фестивалі щиро дякують міському голові м. Славута Василю Сидору та управлінню культури міськвиконкому за підтримку та сприяння.
**
Повернулися славутські таланти із Хрінників не лише з подарунками та грамотами, а й із цікавими враженнями, з якими вони залюбки з нами поділилися.
Лілія Котик:
– Враження від фестивалю лише позитивні, зокрема, здивувало те, що за час його проведення було мінімум конкуренції. Допомагав же виступати дух дружби, який постійно усіх згуртовував. Особисто я хочу відмітити, що беручи участь у подібних заходах, все більше розумієш, що піснею відкривається серце та душа людини.
Дарина Соболевська:
– Надзвичайно подобається ідея фестивалю – зберігати та розвивати українську творчість, прищеплювати її для молодого покоління, про це свідчить і сама назва «Наша слава козацька не вмре, не загине». Відзначу ще й саму програму фестивалю, яка зосереджувалася не лише виступах, а й на чудовому відпочинку.
Ліліана Аспіна:
– Мене особисто приємно вразила гостинність жителів як Хрінника, так і решти населених пунктів, де ми виступали. Завдяки фестивалю вдалося знайти нових друзів, набратися нових вражень для подальшої творчої роботи.

Розміщенно в Без категорії