Спорт для всіх – спільна турбота!

Під таким гаслом відбувся щорічний Всеукраїнський місячник з будівництва, упорядкування та облаштування спортивних майданчиків. Славута і цього року гідно була представлена у даному конкурсі, а свідченням тому є зайняте почесне друге місце по Хмельницькій області (перше – м. Хмельницький).
Велика заслуга в отримані такого високого результату належить колективу КП «Славутське ЖКО» та, зокрема, його структурному підрозділу – Славутському Центру фізичного виховання населення «Спорт для всіх». Сьогодні на балансі житлово-комунального об’єднання знаходиться 52 майданчика, а це 270 одиниць спортивного обладнання у дворах та зонах відпочинку. Отож роботи, як бачимо, вистачає! Крім комунальних служб, до місячника долучилися також усі навчальні заклади міста, колективи підприємств, установ та громадськість. У результаті – спільними зусиллями вдалося впорядкувати 44 спортивних майданчика, відремонтувати металеве та дерев’яне обладнання, провести їх фарбування та належно прибрати території. А у планах міських служб – встановлення двох пар футбольних воріт, проведення грейдерування території майданчиків на вул. Паперника та у мікрорайоні «Військове містечко».
Оцінювала результати місячника обласна комісія, очолювана директором обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександрем Якушевим, який нещодавно навідався до Славути, щоб вручити нагороди активним учасникам конкурсу, а саме: міському голові Василю Сидору, членам міського оргкомітету – заступнику міського голови, голові оргкомітету Галині Фурманчук, начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту Олександру Косюку, директору Славутської ДЮСШ Валентину Келюху, а також спеціалістам КП «Славутське ЖКО» – начальнику Василю Яцюку, начальнику тепломережі Сергію Струкову, начальнику ЖЕК №1 Олександру Головенько, ЖЕК№2 – Олександру Пекарському, начальнику ККП Сергію Смерніну, електрогазозварювальнику Володимиру Добровольському та слюсарю Івану Глібовичу.
Олександр Олексійович під час офіційної зустрічі відмітив, що у Славуті міська влада приділяє особливу увагу фізичному вихованню населенню. Це помітно по належному утриманні існуючих та встановленні нових спортивних і тренажерних майданчиків, а також розвитку цілком нового напрямку спорту – верхової їзди.
Також Олександр Якушев цього дня нагородив кращих з кращих спортсменів Славутського ЦФЗН «Спорт для всіх» за показані високі результати у змаганнях різного рівня, а саме: Сергія Дембіцького, Івана Моісеєва та Олександра Войтюка. Привітав присутніх також директор міського Центру фізичного виховання населення Валерій Шабуров. Від імені спортсменів Сергій Дембіцький, срібний призер Чемпіонату Європи, висловив вдячність присутньому керівництву за надану змогу тренуватися та виступати не лише на українській, але й міжнародній арені. Також Сергій запевнив, що і надалі спортсмени працюватимуть над отриманням чергових здобутків для свого рідного міста, тим самим показуючи приклад підростаючому молодому поколінню.
У своєму виступі міський голова Василь Сидор, висловлюючи задоволення такими високими результатами, відмітив, що на сьогодні жоден спортивний об’єкт міста не призупинив свою роботу, а навпаки кожний з них розвивається. Поділився Василь Богданович і подальшими планами, це – встановлення трьох спортивно-дитячих площадок, закупівля додаткового спортивного інвентарю, що буде встановлено на території Славутської ДЮСШ, а також відкриття секції підводного плавання на базі міської водолазної служби. За проведену роботу в рамках місячника міський голова висловив слова вдячності працівникам Славутського ЖКО та міського ЦФЗН «Спорт для всіх».
Будемо сподіватися, що заплановане обов’язково буде втілене у життя і наступного року Славута знову гідно представить себе у всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».
Людмила Чумак,
начальник прес-служби Славутського МВК.

На фото 1: активні учасники Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».
На фото 2: працівники Славутського ЖКО постійно слідкують за належним станом спортивних майданчиків міста.
На фото 3: директор міського ЦФЗН «Спорт для всіх» Валерій Шабуров особисто працював над впорядкуванням спортмайданчиків.

Розміщенно в Без категорії