До відома

СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

17 сесії
шостого скликання
від “27”березня 2012 р. №4.16 -17/2012

Про введення в дію нормативної грошової
оцінки земель міста Славута Хмельницької області
з 01.04.2012 року

Розглянувши позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації – технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Славути Хмельницької області, пропозиції постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою, та адміністративно – територіального устрою, відповідно до ст. 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 289 Податкового кодексу України, рішення Славутської міської ради від 28.12.2012 р. № 13.1-14/2011 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Славути», керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити нормативну грошову оцінку земель міста Славута, Хмельницької області, розроблену Державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю. М. Білоконя» та ввести її в дію з 01.04.2012 року, визначивши, що:
1.1. середня (базова) вартість 1 кв. м. землі в м. Славуті становить 84,02 грн. (вісімдесят чотири гривні дві копійки);
1.2. термін дії нормативної грошової оцінки земель в м. Славуті становить 7 років.
2. Відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Славутської міської ради (Демчук Д. А.):
2.1.передати один примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Славута, Хмельницької області з додатками управлінню Держкомзему у м. Славуті, Хмельницької області;
2.2.повідомити Славутську ОДПІ про прийняте рішення та необхідність проведення відповідних перерахунків плати за землю, в порядку визначеному законодавством.
3.Управлінню Держкомзему у м. Славуті, Хмельницької області та Славутській ОДПІ при виконанні покладених повноважень в сфері плати за землю керуватися нормативною грошовою оцінкою земель у м. Славуті, введеною в дію згідно з п. 1 цього рішення, з урахуванням щорічної індексації, відповідно до чинного законодавства України.
4.Управліню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Чумак Л.А.) оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб – сайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою, та адміністративно – територіального устрою (Кушніров В. М.), а організацію його виконання на заступника міського голови Калюжнюк Л.Р.

Міський голова В. Б. Сидор

Розміщенно в Без категорії