Правовий турнір «Знавці права»

22 березня у Будинку дитячої творчості міськрайонним управлінням юстиції та управлінням освіти виконавчого комітету міської ради був організований правовий турнір «Знавці права», у якому взяли участь 8 команд у складі учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей». Ведуча заходу Жанна Перуцька познайомила учасників із членами судівської колегії, до якої увійшли працівники управління юстиції О. Рудецький, Н. Панасенко та юрист управління освіти О. Литвиненко.
Учасники турніру мали нагоду продемонструвати свої знання у сфері міжнародного права, зокрема, у сферах правового захисту життєдіяльності людини, регулювання відносин щодо рівності прав жінок та чоловіків, законодавчих норм, що стосуються ролі жінки у суспільстві тощо. Перший етап заходу проходив у формі брейн-рингу, головним завданням якого було надати учасникам команд якомога більше правильних відповідей із 30 поставлених запитань.
У другому турі для кожної уже із 4 команд надавалося по три запитання. Згідно із заробленими балами, у фінальні протистояли учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» та СЗОШ № 9.
А тим часом, поки судді підраховували результати, для учасників команд та присутніх виступили юні дарування Будинку дитячої творчості.
Привітала учасників турніру та гостей заступник начальника управління освіти Наталія Пшетоцька, яка і провела церемонію нагородження: подяку за ІІІ- тє місце від управління освіти та упраління юстиції отримала команда ЗОШ № 1; за ІІ-ге місце у турнірі грамотою були нагороджені учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія». Грамота за І-ше місце та подарунки були вручені для команди СЗОШ № 9.

Розміщенно в Без категорії