Заходи до Дня боротьби з туберкульозом

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у всьому світі відзначають День боротьби з туберкульозом. З цієї нагоди у загальноосвітніх закладах міста Славути були проведені тематичні заходи. Так, 23 березня в актовому залі СЗОШ № 9 «Успіх» школярі мали нагоду зустрітися із фахівцями Славутської ЦРЛ, а саме: лікарем-фтізіатром Валентиною Шопіною та лікарем-інфекціоністом Олександром Мартюком. Даний захід був організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням освіти виконавчого комітету.
Під час зустрічі юні славутчани мали можливість у доступній формі отримати інформацію про глобальну епідемію туберкульозу, а також ВІЛ-інфекції та СНІДу, дізнатися про особливості цих захворювань та шляхи їх профілактики. Пізнавальним для молоді були відео-ролики на дану тематику.
Варто відзначити, що проведення таких заходів є важливим, адже вони дають змогу надати повну інформацію про ту загрозу, яку несуть за собою ці небезпечні хвороби, а це, в свою чергу, значний крок на шляху їх попередження.

Розміщенно в Без категорії