«Кращий викладач факультативу з ядерної фізики та енергетики»

Таку назву носив конкурс, церемонія нагородження учасників якого урочисто пройшла 22 лютого у міському Палаці культури. Саме цього дня відбулося підбиття підсумків активної та плідної роботи освітян регіону розміщення Хмельницької АЕС – Ізяславського, Білогірського, Славутського районів та міста Славути, результатів їхньої просвітницької та освітньої діяльності у навчальних закладах за напрямком «Ядерна фізика та енергетика». Проведення конкурсу було можливим завдяки ініціативи ВП «Атомпроектінжиніринг», за підтримки Асоціації територіальних громад 30-км зони ХАЕС, Українського ядерного товариства, управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради та інших освітніх організацій регіону.
Головна місія конкурсу полягала у тому, щоб підтримати ініціативу освітян в організації «атомних» факультативів для старшокласників, визнання активної роботи та творчості викладачів, підтримка прогресивних форм і методів освіти.
Розпочала свято талановита юнь нашого міста – барабанщиці зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» (керівник Алла Терентьєва) Будинку дитячої творчості. Разом із учасниками програми нагородження підтримували урочисту атмосферу та позитивний настрій упродовж заходу його ведучі – Жанна Перуцька та Олександр Лук’янчук.
Із вітальним словом з нагоди церемонії нагородження звернувся до гостей міський голова Василь Сидор:
– Ми маємо сьогодні чудову нагоду підвести підсумки плідної співпраці, результатами якої уже була реалізація численних проектів. Яскравим прикладом спільної роботи було проведення у нашому місті науково-практичної конференції. Василь Богданович висловив слова вдячності вчителям, юному поколінню Славути – учням загальноосвітніх закладів, які брали активну участь у конференції, а також усім тим, хто активно сприяв у її проведенні.
Приєднався до вітань голови міста Славути виконавчий секретар, віце-президент Українського ядерного товариства у галузі науки, доктор технічних наук Сергій Барбашев, який зазначив, що кожна країна, прагнучи до цивілізованого розвитку, повинна приділяти увагу таким сферам суспільства, як освіта, наука та культура. І саме зосередивши зусилля на цих напрямках, ми в змозі вивести наше суспільство на новий рівень. Із приємністю відзначив Сергій Вікторович високу компетентність, професійність, високий творчий потенціал працівників освіти краю, яку вони проявили у роботах, поданих на участь у конкурсі.
Конкурс «Кращий викладач факультативу з ядерної фізики та енергетики» відзначився приємними результатами творчої роботи освітян, за що вони були урочисто відзначені. Так, цінні подарунки, подяки та дипломи конкурсу із рук методиста ІМЦ управління освіти Зої Сиропятової отримали Людмила Денисюк (вчитель Улашанівського НВК), Віктор Літвінчук (вчитель ЗОШ № 3), Інессе Левіна (вчитель ЗОШ № 7), Ірина Павлюк (вчитель ЗОШ № 6). Окрему відзнаку отримали і переможці номінацій: Василь Маєвський (вчитель Залузької ЗОШ Білогірського району) – у номінаціїя «Викладач – творець життєвого успіху», Лариса Горох (вчитель Радошівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст., ліцею Ізяславського району) – номінація «Педагог-новатор».
Із неабиякою цікавістю чекали присутні оголошення головного переможця конкурсу «Кращий викладач факультативу з ядерної фізики та енергетики» – першість серед усіх учасників отримав вчитель ЗОШ № 1 м. Славути Олег Іваненко.
На цьому процес нагородження не закінчився. Продовжили його подяки за методичний супровід конкурсу працівникам інформаційно-методичних кабінетів міських і районних управлінь освіти регіону розміщення ХАЕС, а також тим, хто активно сприяв у підготовці до екологічної конференції та самого конкурсу.
Свої пісенними та танцювальними дарунками вітали учасників конкурсу, почесних гостей та славутчан талановиті вихованці Будинку дитячої творчості: солісти зразкового театру естрадної пісні «Водограй» та його керівник Оксана Турчак, учасники зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» (керівник Алла Терентьєва), танцюристи гуртка народного танцю «Дивосвіт».
Тож вітаємо переможців конкурсу та бажаємо, щоб і на далі щедрою на подальші успіхи була освітянська нива!

Розміщенно в Без категорії