Хроніка подій

23 лютого, у День захисника вітчизни представники міської влади та громадськість міста вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни, поклавши до пам’ятників загиблих воїнів квіти та вінки.

***
24 лютого на запрошення представників влади міста, прихожан Славутського кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, благочинного протоієрея Петра, Свято-Троїцького православного братства «Тверезіння» Шепетівської ієпархії Української православної церкви славутчани мали можливість зустрітися із всесвітньовідомим експертом із антиалкогольної політики, професором, Володимиром Ждановим. Тематика заходу стосувалася ведення здорового способу життя, методики відновлення зору та інше.

***
З нагоди проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, що проходив в освітніх закладах міста з 20 по 27 лютого, у ЗОШ № 4 відбулися практичні заняття з питань безпеки життєдіяльності. Головна мета таких заходів – виховання у дітей навиків культури безпечної поведінки, навчання правилам поводження у різних надзвичайних ситуаціях. Цікавим та пізнавальним для учнів було тушіння умовної пожежі, у якій були задіяні працівники підрозділів пожежної частини міста, а також увесь колектив школи: більш ніж 200 учнів слідували усім необхідним правилам евакуації та із цікавістю спостерігали над діями пожежників.

Розміщенно в Без категорії