Сильні морози – підвищена готовність!

У період сильних морозів підвищеною була увага працівників служб житлово-комунального господарства над об’єктами життєзабезпечення населення міста – систем водо-, тепло- та газопостачання.
Так, минулого тижня в нічний час сталася аварія на водозаборі «Південний», де у колодязі у зв’язку із низькою температурою замерзла засувка, що забезпечувала водопостачання для міста, через що подача води здійснювалася із резервуарів. Оперативно зреагувала на несправності бригада Славутського УВКГ під керівництвом Романа Закревського. У результаті напруженої роботи, уже на ранок вдалося відновити водопостачання славутчанам.
Ще одна аварія сталася 14 лютого близько 19.00 год. У зв’язку із проривом теплотраси на вул. Ізяславська, стався збій у роботі котельні, що у мікрорайоні «Військове містечко» (вул. Садова, 4), тому впродовж години будинки цього мікрорайону повністю були відключені від теплопостачання. Причина цього – розміщена над теплотрасою самовільна будівля, у якій утримувалися домашні тварини, яка також значно ускладнювала роботу, пов’язану із ліквідацією аварії. Проте, завдяки злагодженій роботі працівників КП «Славутського ЖКО», залучивши для цього необхідну техніку, у найкоротші терміни вдалося відновили подачу тепла до осель жителів вул. Ізяславська (на фото 1).
Варто наголосити на тому, що багато проблемних ситуацій у галузі комунального господарства у період морозів сталося у приватних секторах. Зокрема, це стосується тих власників, які самовільно здійснюючи водопідключення до будинку, знехтували технічними правилами, тому у період морозів мають проблеми через замерзання труб водопостачання. На усі виклики славутчан, оперативно реагують 3 бригади Славутського УВКГ.

***

Розміщенно в Без категорії