На робочій зустрічі

Нещодавно у приміщені міської ради міський голова Василь Сидор зустрівся із керівним складом громадських організацій міста, аби обговорити актуальні питання життя міста Славути та обговорити напрямки його розвитку. Перше питання зустрічі стосувалося ситуації, що склалася у період значного зниження температури із соціально незахищеною категорію людей, а саме безпритульними особами. Як зазначив директор міського Територіального центру Микола Паламарчук, дана проблема знаходиться під постійним контролем. Завдяки щоденному патрулюванню за участю міліції та громадських формувань, чергуванню працівників Терцентру було виявлено 7 безпритульних осіб та доставлено їх до інфекційного відділення Славутської ЦРЛ, для перебування яких відведено спеціальну кімнату із повноцінним доглядом. 4 із цієї категорії людей направлено до необхідних реабілітаційних закладів.
Інші питання, що виносилися на обговорення, були різнопланового характеру. Ознайомившись із проведеною роботою громадських утворень, приємно було відзначити, що їх діяльність помітна позитивними результатами, а це, у свою чергу, показник правильного напрямку розвитку міста.
Також міський голова під час зустрічі зосередив увагу представників громадських організацій на важливості подальшої роботи щодо підтримки та допомоги людям, що належать до соціально незахищеної верстви.

Розміщенно в Без категорії