Хроніка подій

***
15 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Головні питання, що розглядалися на порядку денному, стосувалися:
– проходження опалювального сезону 2011-2012 рр.
– затвердження Акта інвентаризації зовнішніх інженерних мереж
– виділення коштів з Цільового фонду Славутської міської ради
– виділення одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання
Окремо розглянуто блоки питань, які стосувалися захисту прав неповнолітніх, сфери житлово-комунального господарства, питання земельних та будівельних блоків.
Шановні громадяни! Із рішеннями виконавчого комітету Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету.
***
16 лютого у приміщенні Будинку Рад відбулося обговорення проекту рішення «Про затвердження порядку визначення та відшкодування Славутський міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю». У слуханнях взяли участь заступник міського голови із земельних питань Людмила Калюжнюк, працівники відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету, представники фінансового управління, депутати міської ради, громадськість міста. У процесі проведення слухань були внесені зауваження та пропозиції, які будуть враховані при прийнятті рішення на черговому засіданні сесії міської ради.
Із проектом рішення та аналізом регуляторного впливу до проекту регуляторного акту – рішення сесії Славутської міської ради «Про затвердження порядку визначення та відшкодування Славутський міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету – www.slavuta-mvk.gov.ua

***

У кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка відновлена молодіжна дискотека. Організована міським Центром культури та дозвілля, даний розважальний захід пропонує молодим представникам нашого міста приємно провести вільний час. Дискотека проводиться щоп’ятниці та щосуботи з 21.00 до 23.00 год. у кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка.

Розміщенно в Без категорії