Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого у Славуті урочисто вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначили 23-тю річницю виведення радянських військ з Афганістану.
Представники міської влади, громадськість міста, бойові побратими взяли участь у покладанні живих квітів та вінків до обеліска на честь учасників бойових дій в Афганістані та каплички Пам’яті всіх стражденних, які загинули у військових конфліктах. Із сумом згадували загиблих воїнів-інтернаціоналістів рідні та близькі, у серцях яких ще довго не вщухатиме біль від непоправних втрат. Після відправлення поминальної панахиди, усі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Від імені міського голови звернувся до ветеранів війни в Афганістані та учасників бойових дій на території інших держав Перший заступник міського голови Сергій Микульський. У цей день грамотами та подяками міського голови були нагороджені воїни-інтернаціоналісти Володимир Ситняк, Володимир Федотов, Володимир Семенюк та Володимир Кудімов. Трепетним був виступ представників молодого покоління – учнів ліцею-інтернату.
Наприкінці заходу до пам’ятника на честь учасників бойових дій в Афганістані та інших держав були покладені квіти та вінки як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Розміщенно в Без категорії