На варті охорони громадського порядку

Минулої п’ятниці відбулися збори представників громадського формування з охорони громадського порядку «Славутський курінь». Ось уже протягом 5 років члени громадського утворення спільно з працівниками правоохоронних органів стоять на варті охорони порядку у місті: формування залучаються для забезпечення охорони громадського порядку при проведені масових заходів, беруть участь у патрулюванні разом з працівниками міліції в місцях масового відпочинку громадян. До громадського формування, що діє на добровільній основі, долучається все більше нових членів, які мають можливість проявити власну громадську позицію та бути в курсі подій, що відбуваються у місті. У майбутніх планах формування – підтримка не лише громадської дисципліни, а й робота щодо покращення стану житлово-комунальної сфери та загального благоустрою міста.
Як було зазначено під час зборів, подібна практика спільної роботи приносить лише позитивні результати. Адже щотижневі патрулювання за участю представників громадських формувань складають основу профілактики злочинності. Так, протягом минулого року було здійснено 131 патрулювання, у результаті яких розкрито 24 злочини, виявлено та задокументовано 53 адміністративних правопорушення.
Порядок денний зборів включав ряд організаційних питань. Зокрема, було обрано керівника громадських формувань з охорони громадського порядку – ним став заступник міського голови Василь Остапчук.
Під час зібрання міський голова Василь Сидор відзначив найбільш активних учасників охорони громадського порядку: цінними подарунками були нагородженні О. Олександров, І. Антонюк, В. Ковба, О. Литвиненко, В. Назімов, С. Козлюк та М. Караван; почесні грамоти отримали О. Симоненко, О. Дзиганський, П. Козелець, О.Шевчук, М. Дзюбак, В. Онишко.
Продовжив нагородження начальник Славутського РВ УМВС Степан Кшевжінський, вручивши грамоти Ю.Дербугову, О. Дзиганському та І. Піголю.

Розміщенно в Без категорії