Життєзабезпечення міста під постійним контролем

На початку тижня у приміщенні виконавчого комітету Славутської міської ради відбулася робоча нарада штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення, який був створений у Славуті 27 січня відповідно до розпорядження міського голови. До складу штабу увійшли представники виконавчого комітету, працівники комунальних установ, підприємств та організацій. Головним завданням, яке ставить перед собою координаційна група – попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку із несприятливими погодніми умовами.
Уже більше двох тижнів життєзабезпечення нашого міста знаходиться під особливим контролем фахівців комунальних служб та інших установ, які в цілодобовому режимі стежать за забезпеченням безперебійної роботи систем водо-, тепло- та газопостачання та загальною безпекою славутчан. Як відзначив начальник штабу Василь Остапчук, вдалося відпрацювати процес інформування керівниками підприємств про ситуацію у місті. Щоденно працюють патрульні групи за участю міліції та громадських формувань, мета роботи яких – виявлення безпритульних осіб та відправлення їх до необхідних закладів. Організовано роботу зі встановлення пунктів обігріву громадян, до яких за час суттєвого пониження температури звернулося 9 осіб. Усім надано необхідну допомогу. Крім того, щоденний контроль над потребами особливої верстви населення – самотніх славутчан, людей похилого віку, інших громадян із соціально-незахищеної категорії – здійснюють відповідні соціальні служби міста.
Під час наради керівники комунальних підприємств та служб звітували про стан життєдіяльності міста за минулий тиждень та вжиті заходи щодо належного його функціонування. Як вдалося з’ясувати, місто знаходиться у належному житлово-комунальному та санепідеміологічному стані. Усі аварійні ситуації, які виникали під час погіршення погодніх умов, відповідними бригадами були успішно усунені. Оперативно зреагували на тривалий снігопад працівники КП «Славутське ЖКО»: за короткий проміжок часу, залучивши техніку, вдалося розчистити від снігу дороги та вулиці, обробити тротуари та проїжджу частину сипучою сумішшю. Міський голова Василь Сидор на завершення наради наголосив на тому, що до закінчення періоду несприятливих погодніх умов й надалі потрібно вести оперативну співпрацю, акумулювати та задіювати усі ресурси, а також на цей період керівникам підприємств обмежити відгули та відпустки.

Розміщенно в Без категорії