Хроніка подій

31 січня відбувся виїзний прийом громадян міським головою Василем Сидором, депутатом міської ради Світланою Медведєвою та начальником Славутського РМ УМВС України Степаном Кшевжінським. Цього дня надійшло дев’ять звернень, які стосувалися питань житлово-комунальної сфери, працевлаштування, допомоги у наданні житла, порушень правопорядку, інше, які було роз’яснено та направлено відповідні доручення.

***
За кошти міського бюджету було здійснено ремонт чеського обладнання для транслювання кіно у міському кінотеатрі ім. Т.Г.Шевченка. Дане обладнання дасть змогу покращити якість зображення. Крім того, у майбутніх планах – ремонт озвучувального обладнання.

***
Розпочато відкритий Чемпіонат міста з міні-футболу серед дорослих, в якому приймає участь 12 команд – «Військове містечко», «Аква-Родос», «Ланок», «Славутич», «Будфарфор», «Авангард», «Макаронсталь», ФК «Горинь», а також команда «Полісся» з с. Берездів, «Крупець», «Ізяслав» та «Шепетівка». Запрошуємо футбольних вболівальників на чергову гру, яка проходитиме в спорткомплексі «Здоров’я» 11 лютого з 10.00 до 16.00 год.

Розміщенно в Без категорії