Легкоатлетичний турнір

14 жовтня у м. Шепетівка відбувся щорічний традиційний турнір з легкоатлетичного кросу, присвячений пам’яті Олександра Давидчука – відомому в області спортсмену та тренеру з легкої атлетики.
Хоча погодні умови не були сприятливими, за перемогу активно змагалися команди з Шепетівки, Славути, Нетішина, Полонного та команди з Рівненської області.
Серед дівчат молодшої вікової групи (1999-2000 р.н.) І-ше місце на дистанції 500 м. здобула славутчанка Катерина Лєщук (тренер ДЮСШ Т.Черняк). На цій же дистанції, але серед дівчат середньої вікової групи (1998-1997 р.н.), ІІ-ге та ІІІ-тє призові місця посіли учениці нашої школи Аліна Жидкова (тренер Т. Черняк) та Вікторія Заїка (тренер Г. Лук’янчук). Не поступилася перемозі і Звєрєва Юлія (тренер Т. Черняк), яка впевнено здобувши абсолютну перемогу на дистанції 1000 м. серед дівчат старшої вікової групи 1995-1996 р.н., показала кращий результат цих змагань. Бронзовим призером серед юнаків 1995-1996 р н. на дистанції 2000 м. став Дмитро Сахман (тренер Г. Лук’янчук).
Гарно виступили та покращили особисті результати наступні учні ДЮСШ: Каріна Васьківська, Богдана Войтюк, Марія Опанасюк, Дмитро Іванчук, Вадим Кушнір та Віктор Никонюк.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та грошовими преміями.
Адміністрація Дитячо-юнацької спортивної школи вітає учасників змагань та їх наставників з такими чудовими спортивними досягненнями та перемогами. Бажаємо подальших успіхів, натхнення та спортивних взлетів.

Заступник директора з НВР І.Яремчук

Розміщенно в Без категорії