Офіційно

20 жовтня відбулося планове засідання виконавчого комітету міської ради.
Першочергово було заслухано інформацію начальника фінансового управління Юлію Долішну щодо виконання бюджету м. Славута за 9 місяців 2011р., а також про використання коштів Цільового фонду спеціального фонду бюджету міста Славути, в тому числі залучених коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури за 9 місяців ц.р. Дані звіти були схвалені та у встановленому порядку передані міській раді. Окрім того, вирішено виділити з Цільового фонду, утвореного Славутською міською радою для її виконавчого комітету кошти на оплату за реконструкцію вулиці Я. Мудрого, придбання та встановлення коректорів газу в дошкільний заклад №6 «Золота рибка», придбання ламп для забезпечення безперебійного вуличного освітлення в осінньо-зимовий період, поточний ремонт мереж зовнішньої каналізації на вул. Одухи.
Прийнято до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Петра Козельця щодо стану погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим міста за січень-вересень 2011 року, а також заходи щодо її ліквідації на підприємствах, установах та організаціях міста.
Керуюча справами Вікторія Крута проінформувала членів виконавчого комітету про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Славутської міської ради у ІІІ-ому кварталі 2011р., яку було визнано як задовільну. З метою підвищення ефективності роботи рекомендовано впровадити у виконавчому комітеті систему електронного документообігу.
Розглянувши звернення та розрахунки комунального підприємства «Славутське бюро технічної інвентаризації» затверджено вартість однієї норми-години та послуги, що надаються даним підприємством у розмірі 41,38 грн.
Створено комісію виконавчого комітету Славутської міської ради з питань здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування.
Окрім блоку житлових та будівельних питань, також розглянуто питання про виділення одноразової матеріальної допомоги, зміни в складі адміністративної комісії при виконавчому комітеті Славутської міської ради, видачі свідоцтв на право власності та ін.
Звертаємо увагу громадян! Детально з рішеннями виконавчого комітету Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua

Розміщенно в Без категорії