До уваги батьків, які виховують дітей із обмеженими можливостями здоров'я!

В освітній системі міста при управлінні освіти Славутської міської ради функціонує міська психолого-медико-педагогічна консультація.
Основними напрямками її діяльності є консультативно-інформаційна та діагностично-корекційна допомога дітям, які мають порушення: зору, слуху, мовлення, опорно-рухового апарату, поведінки, інтелектуального розвитку.
Консультанти міської ПМПК надають таку допомогу:
– здійснюють діагностичне обстеження дітей та оцінюють потенційні можливості їх розвитку;
– визначають для них найбільш оптимальні форми, методи та програму навчання;
– рекомендують відповідний тип навчального закладу, лікувальної установи чи закладу системи праці та соціального захисту населення (за згодою батьків);
– надають консультативно-методичну допомогу сім’ям та педагогам, які навчають і виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку;
– на запит батьків демонструють окремі корекційні заняття, якщо вони хочуть самостійно займатися з дитиною;
– визначають психологічну готовність дітей, яким на вересень місяць не виповнюється шість років;
– проводять роз’яснювальну роботу про необхідність раннього виявлення та організації своєчасної допомоги дітям із вадами розвитку.
Комплексні діагностичні обстеження дітей здійснюються четвертої середи кожного місяця з 10.00 год. у присутності батьків (осіб, які їх замінюють) та педагогічних працівників, які здійснюють корекційне навчання дітей за адресою: Соборності, 25, ЦРЛ, дитяча консультація за наявності таких документів:
• свідоцтва про народження;
• медичної картки (витяг із історії хвороби);
• картки стану здоров’я і розвитку дитини із розгорнутими характеристиками практичного психолога, вчителя-логопеда, педагога зі школи чи дошкільного закладу;
• зошитів із рідної мови, математики (якщо дитина навчається), малюнків.
Консультативно-методичну допомогу сім’ям та педагогам, які навчають і виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку консультанти міської ПМПК надають у 2,4 вівторок щомісяця.
Шановні батьки!
Запрошуємо Вас, як рівноправних партнерів та перших учителів своїх дітей, долучитись до організації їх навчально-виховного процесу. Пам’ятайте: чим раніше розпочата навчально-корекційна робота та лікування дитини з порушеннями у розвитку, тим успішнішого результату можна очікувати! Усі діти з тими чи іншими особливостями розвитку потребують спеціальної допомоги!

Славутська міська психолого-медико-педагогічна консультація працює у приміщенні ЗОШ І-ІІ ст. № 1 (вул. Кузовкова, 12).
Завідувач Славутської міської ПМПК
Новоселецька Оксана Григорівна
Контактні телефони: 2 22-37, 2-15-95

Розміщенно в Без категорії